vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kalkulačka Canon LS-80 TEG

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
696 Kč s DPH

575 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300
Dostupnost: Neznámá
Part no.: 4423B002
Výrobce: CANON
Váha: 0,102
Kalkulačka Canon LS-80 TEG
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Horní a spodní část pláště a kryt baterie jsou vyrobeny s využitím recyklovaného materiálu z kopírek Canon.
Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie.
Funkce pro výpočet daní a převod měny Euro.
Velký displej LCD.
Elegantní vzhled, stylové barvy.
Automatické vypínání pro úsporu energie.

Zvýšená ohleduplnost k životnímu prostředí Model LS-80TEG je 8místná miniaturní stolní kalkulačka vyrobená tak, aby poskytovala vyšší efektivnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Z důvodu ochrany zdrojů a omezení plýtvání jsou horní a spodní část pláště a kryt baterie kalkulačky vyrobeny s využitím 100% recyklovaného materiálu z kopírek Canon. To je bezvadné řešení pro svědomité jednotlivce a společnosti řídící se zásadami ochrany životního prostředí. A vyhovuje to potřebám velkých společností, které pracují v souladu s certifikačními standardy ISO 14001 pro ekologicky přijatelný provoz.

Energeticky efektivní provoz a delší životnost produktu Duální napájení zajišťuje energeticky efektivní provoz. Na rozdíl od některých kalkulaček, které je nutné po vybití jedné baterie zlikvidovat, používá tato kalkulačka vyměnitelné baterie zajišťující delší životnost produktu. Pro zajištění maximální úspory energie se také přepíná na solární napájení. Pokud není kalkulačka používána po dobu 7 minut, funkce automatického vypnutí ji vypne, čímž ještě více šetří energii.

Praktické funkce pro výpočet daní a převod měny Euro Zásluhou užitečných funkcí pro výpočet daní a převod měny Euro je tato miniaturní stolní kalkulačka dokonalá pro použití v kancelářích a domácnostech. Určujte daňové sazby jediným dotykem a rychle a snadno převádějte měny. Kalkulačka LS-80TEG je také vybavena všemi standardními funkcemi, které očekáváte od kalkulačky Canon, aby zajistila odpovídající výpočetní výkon.

Velký displej LCD Navzdory své kompaktní velikosti je tato miniaturní stolní kalkulačka vybavena velkým displejem LCD pro jasné zobrazení znaků, které jsou tak čitelné na první pohled. Obsahuje rovněž prostornou klávesnici a velké pohodlné klávesy umožňující rychlé a snadné zadávání číslic.

Elegantní vzhled, stylové barvy Prostorově úsporná kalkulačka LS-80TEG je navržena tak, aby se snadno vešla na váš stůl nebo kamkoliv, kde ji potřebujete. Se svou elegantní šedou a zlatou povrchovou úpravou přinese nádech stylu do vašeho prostředí.

Specifiakce
Displej
Číslice: 8 číslic
Typ: Displej z tekutých krystalů
Zobrazení výpočetních příkazů a znaménka: Ano
Separátor skupin číslic: 3 místa
Velikost displeje: 76 × 17,2 mm
Velikost znaku na displeji: 15,4 × 6,75 mm

Funkce
Finanční funkce: Ano
Konverze měny: Ano
Výpočty s konstantou: Ano
Cyklický posun klávesou: Ano

Klávesnice
Procenta %–+
Tlačítka s nulami: Tlačítko 0
Tlačítka: Pryžový povrch kláves

Charakteristiky
Automatické vypnutí: Ano

Specifikace
Paměť: RM/CM, M+, M–
Napájení: Duální napájení
Baterie: CR2032
Rozměry těla (d x š x v): 140 × 105 × 32 mm
Barva jednotky: Šedá, nastříkaný lak v barvě zlaté šampaně na horním krytu
Hmotnost: 128 g
Informace k balení: Závěsná krabice s okénkem


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kalkulačka Canon LS-80 TEG
Diskuze k produktu: kalkulacka-canon-ls80-teg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.