vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Digitální mikroskopová kameraDNT DigiMicro 2.0

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1275 Kč s DPH

1054 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Dalekohledy-speciální nabídka nebo Videokamery
Dostupnost: Neznámá
Part no.: 52092
Výrobce: DNT
Váha: 1
Digitální mikroskopová kameraDNT DigiMicro 2.0
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
DigiMicro 2.0 je plně funkční, digitální mikroskopická kamera s obrazovým senzorem CMOS a rozlišením 1280 x 960.Tato kamera je ideální k mikroskopickému zkoumání různých typů povrchů a díky speciálnímu softwaru je vhodná také k přesnému měření vzdáleností, ploch a úhlů zvětšených objektů s přesností v mikrometrech (1 m = 1/1000 mm).
Kamera se jednoduše připojí přímo přes USB na PC a nepotřebuje další napájení. Vybavena 4 bílými světelnými LED diodami. DigiMicro zvětšuje 10 - 200krát, má integrovanou kameru s 2mil. pixelů, která pořizuje velmi ostré snímky a rovněž videa zvětšených objektů.

Jak funguje DigiMicro 2.0?
DigiMicro 2.0 pracuje jako digitální kamera, dokáže zvětšovat objekty, fotografovat nebo filmovat a pořízené snímky je možné ihned přenést do počítače nebo laptopu přes USB port. Díky rozlišení displeje 2.0 milionů pixelů zachytí tato kamera i nejmenší detaily snímku.

Oblasti použití
Tato mikroskopová kamera je ideální také k použití v průmyslu nebo ve vědě. S digitální technologií se vám otevírají zcela nové a vzrušující možnosti jejího uplatnění. DigiMicro 2.0 se neuplatní pouze ve škole nebo v oblasti zábavy, nýbrž také ve výzkumu nebo v průmyslu. Stiskem jediného tlačítka je možné obrázky a videa pořízené mikroskoskopem uložit, archivovat, nebo poslat E-mailem přátelům, známým nebo obchodním partnerům.

Vybavení:
Software pro přesné měření vzdáleností a ploch zvětšených objektů
Čočky dvouosé se zvětšením 27x a 100x mikroskopové čočky
Obrazový senzor CMOS
Osvětlení 8 bílými LED diodami.

Technické parametry:
Rozm. (Š x V) 33 mm x 110 mm
Barva: Černá (jemná guma)
Videoformát: AVI
Provedení USB
Zvětšení 10 do 200 x
Optické rozlišení 2.0 MPix
Rozlišení fotografie 1600 x 1200 pix
Rozlišení videa 1600 x 1200 pix
Provozní napětí Přes USB

Přiloženo v dodávce:

Kamera
Stojánek
Kabel USB
Software


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Digitální mikroskopová kameraDNT DigiMicro 2.0
Diskuze k produktu: kamera-mikroskopicka-dnt-digimicro-20-scale není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.