vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Endpoint ADVANCED 20-24/2roky EDU

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
555 Kč s DPH

459 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4867OANDE
Výrobce: Kaspersky
Záruka: doživotní
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
EDU licence – pouze školské zařízení.

Kaspersky Endpoint Security for Business, ADVANCED, elektronická licence

Zakoupené licenční číslo vložte do produktu Kaspersky, který je ke stažení zde: http://www.kaspersky.com/cz/product-updates.

Důkladnější ochrana pro váš podnik, jeho data a jeho pověst
Technologie ochrany proti malwaru od společnosti Kaspersky používají vícevrstvé mechanismy, které vaše systémy a citlivá obchodní data chrání před stále důmyslnějšími bezpečnostními hrozbami. Díky kombinaci aktivních a cloudových technologií a technologií na bázi detekce signatur - a k tomu speciálním funkcím včetně produktu Network Attack Blocker a obousměrné bráně firewall - nabízí Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT více možností, jak zabezpečit fungování vaší firmy.

Předcházení šíření malwaru skrze sdílená úložiště
Jediný nakažený soubor na kterémkoli z vašich serverů může potenciálně nakazit všechny počítače ve firemní síti, což může významně zasáhnout produktivitu podniku. Produkt Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT obsahuje základní ochranu proti malwaru pro souborové servery, která chrání proti malwaru servery vybavené operačními systémy Microsoft Windows, Linux a Novell NetWare.

Používání mobilního přístupu a bezpečného BYOD
Vícevrstvé technologie mobilního zabezpečení umožňují chránit vaši firmu před bezpečnostními riziky, která mohou vyplývat ze zavedení mobilního přístupu k firemním systémům. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT vám umožní využít výhod vyplývajících z úspor na nákladech a z vyšší produktivity, kterou vám může přinést režim Bring Your Own Device (BYOD) - technologie společnosti Kaspersky vás chrání před viry, spywarem, trojskými koni, červy, boty a mnoha dalšími hrozbami.

Úspora času a peněz zjednodušením mobilní správy
Produkt Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT díky integrovanému mobilnímu zabezpečení a správě mobilních zařízení (MDM) zjednodušuje ovládání přístupu mobilních zařízení k vašim firemním systémům. Jakmile se mobilní zařízení objeví na vaší síti, správci jej okamžitě vidí a mohou rychle nastavit zabezpečení zařízení a jeho fungování v rámci vašich systémů.

Komplexní ovládací nástroje, které usnadní uplatňování vašich bezpečnostních zásad
Technologie řízení aplikací, zařízení a webu společnosti Kaspersky umožňují mnohem důkladnější úroveň zabezpečení vašich dat a systémů a váš tým IT tak může snadno ovládat běh aplikací a řídit používání webu a vyměnitelných zařízení pro zaměstnance. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT umožňuje uplatňovat vaše firemní bezpečnostní zásady v celé firmě a mezi všemi zaměstnanci.

Přednastavený pro okamžitou ochranu
Jakmile je produkt Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT nainstalován na firemní síti, technologie společnosti Kaspersky jsou připraveny firmu chránit. Kromě toho produkt obsahuje centralizovanou konzoli pro správu (Kaspersky Security Center), takže je snadné nastavit veškeré bezpečnostní technologie od společnosti Kaspersky přesně podle vašich potřeb, včetně všech cílených řešení Targeted Security Solutions, které si přidáte.

Zabezpečení na míru
Pokud potřebujete přidat další nástroje pro ochranu nebo správu svého prostředí IT, cílená řešení Kaspersky Targeted Security Solutions nabízejí širokou škálu dodatečných technologií, které mohou řešení Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT vhodně doplnit. Můžete si zvolit ochranu úložišť, virtualizaci, poštu, internetové brány nebo spolupráci, případně komplexní funkce pro správu systémů.

Kompletní výhody a klíčové funkce produktu: http://www.kaspersky.com/business-security/endpoint-advanced

Podporované systémy: Windows, Linux, Mac, Novell, Android, iOS, Symbian, BlackBerry, Windows Mobile
Aplikace lokalizované do češtiny: Kaspersky Endpoint Security for Windows, Kaspersky Security Center


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Endpoint ADVANCED 20-24/2roky EDU
Diskuze k produktu: kaspersky-endpoint-advanced-2024-2roky-edu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.