vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Endpoint Security for Business - Advanced 20-24 instalací - Konk. přechod - 3 roky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2346 Kč s DPH

1939 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4867OANTW
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
Kaspersky Endpoint Security for Business - Advanced 20-24...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento balíček řešení společnosti Kaspersky Lab kombinuje bezpečnostní nástroje s bohatými funkcemi pro optimalizaci IT.

Úroveň Advanced představuje řešení ochrany a správy, jaké vaše organizace potřebuje
pro uplatňování IT pravidel a chrání uživatele před malwarem, zabraňuje ztrátám dat a zvyšuje efektivitu IT.

ADVANCED
Kumulativní funkce zabezpečení koncového zařízení Windows
• Anti-Malware
• Firewall
• Kontrola aplikací
• Kontrola webů
• Kontrola zařízení
• Ochrana souborového serveru Windows
• Šifrování dat

Další funkce zabezpečení a správy, které jsou součástí této úrovně
• Ochrana s podporou cloudu prostřednictvím sítě KSN
• Správa mobilních zařízení
• Zabezpečení mobilních koncových zařízení (pro tablety a smartphony)
• Whitelisting aplikací
• Pokročilé skenování zranitelností
• Konfigurace a zajišťování systému
• Správa softwarových aktualizací
• Inventární seznamy HW / SW
• Kontrola přístupu k síti

Zabezpečení koncového zařízení pod správou Kaspersky Security Center
Ano

HLAVNÍ RYSY:
VÝKONNÁ TECHNOLOGIE ŠIFROVÁNÍ - AES 256-bitové šifrování celého disku nebo složky chrání ztracená nebo ukradená data a současně umožňuje sdílení dat prostřednictvím vyměnitelných zařízení, e-mailem, po sítí nebo přes web - to vše plně transparentně pro uživatele sítí.
KONFIGURACE SYSTÉMU A SPRÁVA SOFTWAROVÝCH AKTUALIZACÍ - Vytváření a rozmisťování obrazu operačního systému, skenování zranitelností, automatická správa softwarových aktualizací, kontrola přístupu k síti, správa licencí a inventárních seznamů dohromady poskytují plně integrovanou sadu nástrojů ovládanou přes jedinou konsoli s vysokým uživatelským pohodlím.
MOBILNÍ ROZMISŤOVÁNÍ A ZABEZPEČENÍ SMARTPHONŮ A TABLETŮ - Zabezpečení koncových mobilních zařízení s pomocí agentů a vzdálená správa zařízení a softwaru prostřednictvím komponenty Kaspersky MDM.
VÝKONNÝ ANTIMALWARE PRO KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ A FLEXIBILNÍ KONTROLY - Antimalware firmy Kaspersky - nejlepší svého druhu - a granulární aplikace s nástroji pro kontrolu zařízení a webů.

V TÉTO ÚROVNI PŘEDSTAVUJEME:
- ŠIFROVÁNÍ A OCHRANA DAT:
KOMPLEXNÍ ŠIFROVÁNÍ - Pro zabezpečení životně důležitých obchodních informací v případě ztráty nebo krádeže zařízení se můžete rozhodnout mezi šifrováním celého disku nebo jednotlivých souborů; 256-bitové šifrování podporuje standard AES (Advanced Encryption Standard, tj. standard pokročilého šifrování).
BEZPEČNÉ SDÍLENÍ DAT - Vytvořením šifrovaných a samorozbalovacích balíčků zajistíte ochranu dat při sdílení prostřednictvím výměnných zařízení, pomocí e-mailů, po síti nebo na webu.
PODPORA VÝMĚNNÝCH ZAŘÍZENÍ - Zvyšuje vaši bezpečnost prostřednictvím pravidel, které uplatňují šifrování dat na výměnných zařízeních.
TRANSPARENTNOST PRO KONCOVÉ UŽIVATELE - Řešení šifrování společnosti Kaspersky je zcela bezpřechodové a pro uživatele neviditelné, navíc nemá nepříznivý dopad na produktivitu, ani na nastavení aplikací nebo aktualizací.

- KONFIGURACE SYSTÉMU A SPRÁVA SOFTWAROVÝCH AKTUALIZACÍ:
SPRÁVA SOFTWAROVÝCH AKTUALIZACÍ - Pokročilé hloubkové skenování zranitelností kombinované s automatickou distribucí softwarových aktualizací.
ROZMISŤOVÁNÍ OBRAZŮ OPERAČNÍHO SYSTÉMU A APLIKACÍ - Snadné vytváření, ukládání a rozmisťování obrazů systému z centrálního úložiště. Skvělé pro migraci na Microsoft® Windows® 8.
VZDÁLENÉ ROZMISŤOVÁNÍ SOFTWARU - Centrální rozmisťování softwaru na klientské stroje, dokonce i na pobočkách.
KONTROLA PŘÍSTUPU K SÍTI (NAC) - S kontrolou přístupu k síti (Network Admission Control, NAC) můžete vytvářet pravidla pro ‘hosty’ v síti. Zařízení hostů (včetně mobilních zařízení) jsou automaticky rozpoznána a odeslána na podnikový portál, odkud jim správné identifikační heslo umožní využívat zdroje, které jste povolili.
KONTROLY HARDWARU, SOFTWARU A LICENCÍ - Inventární seznamy hardwaru a softwaru pomáhají k udržení kontroly nad povinnostmi, které vyplývají ze závazků softwarových licencí. Tak můžete centrálním zajišťováním práv k softwaru výrazně ušetřit na nákladech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Endpoint Security for Business - Advanced 20-24 instalací - Konk. přechod - 3 roky
Diskuze k produktu: kaspersky-endpoint-advanced-2024-3roky-prechod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.