vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Endpoint Security for Business - Core - 25-49 licencí - Obnova licence - 1 rok

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
346 Kč s DPH

286 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4861OAPFR
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
Kaspersky Endpoint Security for Business - Core - 25-49 l...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysoce hodnocený antimalware s centrálním rozmisťováním, správou a reportingem.

ÚROVEŇ CORE
K základu, tedy k efektivní a oceňované, jiné než serverové, antimalware technologii a ochrannému firewallu společnosti Kaspersky přidáváme Kaspersky Security Center — naší intuitivní administrativní konsoli.
Je to řešení pro zákazníky, kteří chtějí pouze antimalware.

CORE
Kumulativní funkce zabezpečení koncového zařízení Windows
• Anti-Malware
• Firewall

Další funkce zabezpečení a správy, které jsou součástí této úrovně
• Ochrana s podporou cloudu prostřednictvím sítě KSN

Zabezpečení koncového zařízení pod správou Kaspersky Security Center
Ano

Základem vrstveného bezpečnostního modelu je nejlepší antimalware ve své kategorii. A protože společnost Kaspersky je již dlouho uznávaným lídrem v detekci a odstraňování škodlivého softwaru, lepší základ neexistuje. Zabezpečení koncových zařízení (Endpoint Security for Business) úrovně ‘Core’ od firmy Kaspersky je centrálně spravované pomocí bezpečnostního centra Kaspersky s podporou cloudové sítě KSN.

HLAVNÍ RYSY:
VÝKONNÝ ANTIMALWARE PRO KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ - Skenovací enginy společnosti Kaspersky pracují v operačním systému na více úrovních, aby odstraňovaly malware.
CLOUDEM ZPŘÍSTUPNĚNÁ OCHRANA - Se sítí KSN na bázi cloudu jsou uživatelé chráněni v reálném čase před novými hrozbami.
CENTRÁLNÍ SPRÁVA - Administrátoři mohou centrálně odstraňovat stávající antivirový software, konfigurovat a rozmisťovat produkty Kaspersky a provádět reporting — to vše z jedinnné konsole.


FUNKCE ANTIMALWARE PRO KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ:
ČASTÉ AKTUALIZACE A OCHRANA NA BÁZI SIGNATUR - Praxí ověřená metoda detekování malwarových hrozeb na bázi signatur.
ANALÝZA CHOVÁNÍ PROGRAMŮ POMOCÍ KOMPONENTY SYSTEM WATCHER - Síť KSN (Kaspersky Security Network) představuje daleko rychlejší reakci na podezřelé hrozby než tradiční metody ochrany. Doba odezvy KSN může být pouchých 0,02 sekundy!
SYSTÉM HIPS (HOST-BASED INTRUSION PREVENTION SYSTEM) S OSOBNÍM FIREWALLEM - Předdefinovaná pravidla pro stovky nejběžnějí používaných aplikací zkracují dobu nutnou ke konfiguraci firewallu.
PODPORA ŠIROKÉHO SPEKTRA PLATFOREM - Firma Kaspersky nabízí ochranu koncových zařízení pro platformy Windows®, Macintosh® a Linux® a snižuje tak pracovní zatížení administrátorů, kteří podporují různé sítě.

FUNKCE KASPERSKY SECURITY CENTER:
JEDNA CENTRÁLNÍ KONSOLE- Pro vzdálenou správu všech koncových zařízení pod ochranou produktů Kaspersky.
INTUITIVNÍ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ - Zřetelné, prakticky použitelné informace na úsporném dashboardu umožňují administrátorům sledovat status ochrany v reálném čase, nastavovat pravidla, provádět správu systémů a získávat reporty.
ROZHRANÍ WEBOVÉHO PROHLÍŽEČE - Vzdáleně monitoruje status ochrany a z dostupného rozhraní informuje o nejvýznamnějších událostech.
ŠKÁLOVATELNÁ PODPORA - Bez ohledu na rozsah vaší infrastruktury nabízí Kaspersky Security Center nástroje pro konfiguraci, rozmisťování a správu, možnosti flexibilních pravidel a robustní reporting, které uspokojí vaše rostoucí potřeby.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Endpoint Security for Business - Core - 25-49 licencí - Obnova licence - 1 rok
Diskuze k produktu: kaspersky-endpoint-core-2549-1rok-obnova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.