vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Endpoint CORE 5-9/3roky přechod

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
568 Kč s DPH

469 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4861OAETW
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
Kaspersky Endpoint CORE 5-9/3roky přechod
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Endpoint Security for Business, CORE, elektronická licence

Zakoupené licenční číslo vložte do produktu Kaspersky, který je ke stažení zde: http://www.kaspersky.com/cz/product-updates.

Prvotřídní ochrana proti malwaru
Kombinací detekce signatur a aktivních ochran založených na vzorcích s cloudovými technologiemi poskytuje produkt Kaspersky Endpoint Security for Business vysoce pokročilou detekci malwaru včetně ochrany před novými hrozbami, které ještě nebyly zaznamenány do databáze signatur.

Chrání vaše systémy před útoky hackerů
Pokročilá brána firewall společnosti Kaspersky spolu se systémem prevence vniknutí na bázi hostitele (HIPS) umožňuje ochranu pracovních stanic a serverů ve vaší síti. Zamezuje vetřelcům přístup k systémům a znemožňuje odcizení nebo poškození firemních dat.

Miliony dalších uživatelů, z nichž všichni přispívají k ochraně vaší firmy
Miliony uživatelů produktů společnosti Kaspersky umožňují síti Kaspersky Security Network (KSN) na bázi cloudu automaticky shromažďovat z jejich systémů informace o možných nákazách malwarem nebo o podezřelém chování. Každý den je přijato přes 25 milionů vzorků - toto nebývalé množství informací z dané oblasti se přijímá v reálném čase a umožňuje odborníkům ze společnosti Kaspersky analyzovat nové bezpečnostní hrozby a poskytovat rychlá řešení. Vaše firma může této funkce na bázi cloudu plně využívat, a to dokonce i v případě, že nemáte zájem sami informace poskytovat.

Rychlá instalace a snadná správa
Kaspersky Endpoint Security for Business CORE je přednastaven tak, aby začal chránit vaše systémy a data ihned po instalaci. Kromě toho produkt obsahuje Kaspersky Security Center - centralizovanou konzoli pro správu, která zjednodušuje správu všech funkcí bezpečnostního řešení od společnosti Kaspersky.

Flexibilní a škálovatelný
Řešení Kaspersky Endpoint Security for Business CORE si můžete přizpůsobit podle svých specifických potřeb v oblasti zabezpečení IT. Přidáním jednoho nebo více řešení Kaspersky Targeted Security Solutions získáte plně integrovanou ochranu úložišť, virtualizace, souborových serverů, mobilních zařízení, pošty, internetových bran a spolupráce a k tomu široké možnosti správy systémů.

Ať už si zvolíte kterékoli řešení Kaspersky Targeted Security Solution, budete stále moci celý systém zabezpečení od společnosti Kaspersky spravovat pomocí jediné integrované konzole pro správu (Kaspersky Security Center).

Kompletní výhody a klíčové funkce produktu: http://www.kaspersky.com/business-security/endpoint-core

Podporované systémy: Windows, Linux, Mac
Aplikace lokalizované do češtiny: Kaspersky Endpoint Security for Windows, Kaspersky Security Center

O společnosti Kaspersky Lab
Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněným poskytovatelem koncových bezpečnostních řešení na světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce bezpečnostních řešení pro koncové uživatele. Již 16 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátory v oblasti informačních technologií a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení zákazníkům, malým a středním firmám i velkým podnikům. Aktuálně společnost působí v bezmála 200 zemích a oblastech a poskytuje placenou ochranu více než 300 milionům uživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Lab najdete na www.kaspersky.cz
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Endpoint CORE 5-9/3roky přechod
Diskuze k produktu: kaspersky-endpoint-core-59-3roky-prechod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.