vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Endpoint Security for Business - Select 10-14 instalací - Konk. přechod - 1 rok

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
867 Kč s DPH

717 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4863OAKFW
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Nástroje pro zajištění mobilních pracovníků, zabezpečení konformity pravidel pro IT bezpečnost a blokování malwaru.

ÚROVEŇ SELECT
Za základ jsme vzali úroveň CORE, kde jsme ochrany rozšířili o zabezpečení souborového serveru, whitelisting a kontrolu aplikací, kontrolu zařízení a kontrolu webu.
Tato úroveň zahrnuje i řešení pro ochranu mobilních zařízení, které je tvořeno agentem pro kontrolu koncových zařízení a modulem MDM (Mobile Device Management, tj. správa mobilních zařízení).
Pokud vaše potřeby zahrnují i ochranu mobilních pracovníků a uplatňování IT pravidel, může být SELECT tou správnou úrovní pro vás.

SELECT
Kumulativní funkce zabezpečení koncového zařízení Windows
• Anti-Malware
• Firewall
• Kontrola aplikací
• Kontrola webů
• Kontrola zařízení
• Ochrana souborového serveru Windows

Další funkce zabezpečení a správy, které jsou součástí této úrovně
• Ochrana s podporou cloudu prostřednictvím sítě KSN
• Správa mobilních zařízení
• Zabezpečení mobilních koncových zařízení (pro tablety a smartphony)
• Whitelisting aplikací

Zabezpečení koncového zařízení pod správou Kaspersky Security Center
Ano

Úroveň “Select” zahrnuje nasazení a ochranu mobilních zařízení prostřednictvím komponenty MDM (Mobile Device Management, tj. správa mobilních zařízení) a mobilního antimalwaru. Nástroje pro kontrolu koncových bodů (web, zařízení a aplikace) pomáhají vaší organizaci uplatňovat IT pravidla, a tak zajišťovat bezpečnost základních prvků vašeho IT prostředí.

HLAVNÍ RYSY:
VÝKONNÝ ANTIMALWARE PRO KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ - Skenovací engine firmy Kaspersky - nejlepší ve svém oboru - pracuje na více úrovních operačního systému, odstraňuje malware; cloudová KSN (Kaspersky Security Network) chrání uživatele v reálném čase před novými hrozbami.
FLEXIBILNÍ, GRANULÁRNÍ KONTROLNÍ NÁSTROJE - Cloudová, kategorizovaná databáze bezpečných a nebezpečných aplikací a webů pomáhá administrátorům vytvářet a uplatňovat pravidla pro aplikace a používání webu, zatím co granulární kontroly zajišťují, aby se k počítači na síti směla připojovat pouze určitá zařízení.
EFEKTIVNÍ MOBILNÍ ROZMISŤOVÁNÍ
A ZABEZPEČENÍ PRO SMARTPHONY A TABLETY - Pro mobilní zařízení na platformách Android™, BlackBerry®, Symbian a Windows® je k dispozici mobilní zabezpečení na bázi agentů. Pravidla a software pro mobilní zařízení lze na tato zařízení a zařízení se systémem iOS bezdrátově rozmisťovat s pomocí komponenty Kaspersky MDM

V TÉTO ÚROVNI PŘEDSTAVUJEME:
- KONTROLY KONCOVÝCH ZAŘÍZENÍ:
KONTROLA APLIKACÍ - Administrátorům IT umožňuje nastavení pravidel, která povolují, blokují nebo regulují aplikace (nebo kategorie aplikací).
KONTROLA ZAŘÍZENÍ - Uživatelům umožňuje plánovat a uplatňovat datová pravidla s vyměnitelnými úložnými zařízeními a kontroly dalších periferií — připojených přes USB nebo jinou sběrnicí.
KONTROLA WEBU - Znamená, že plovoucí kontroly koncového zařízení následují uživatele, a to jak v podnikové síti, tak mimo ni.
DYNAMICKÝ WHITELISTING - Reputace souboru poskytované v reálném čase prostřednictvím sítě KSN zajišťují, aby vaše schválené aplikace neobsahovaly malware a tak umožnily maximální produktivitu uživatelů.


- KASPERSKY SECURITY FOR MOBILE:
INOVATIVNÍ ANTIMALWAROVÉ TECHNOLOGIE - Výsledkem kombinace cloudu, proaktivní detekce a detekce na bázi signatur je efektivní ochrana v reálném čase. Bezpečný webový prohlížeč a anti-spam zvyšují bezpečnost.
ROZMISŤOVÁNÍ BEZDRÁTOVÝM (OTA, OVER THE AIR) ZAJIŠŤOVÁNÍM - Schopnost centrálně předkonfigurovat a rozmístit aplikace s použitím SMS, e-mailu a PC.
VZDÁLENÉ NÁSTROJE PROTI KRÁDEŽI - Moduly SIM-Watch, rRemote Lock, Wipe a Find zabraňují neoprávněnému přístupu k podnikovým datům v případě ztráty nebo krádeže mobilního zařízení.
KONTROLA APLIKACÍ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ - Monitoruje aplikace instalované v mobilním zařízení podle předem definovaných skupinových pravidel. Obsahuje skupinu “Povinná aplikace”.
PODPORA ZAŘÍZENÍ VE VLASTNICTVÍ ZAMĚSTNANCŮ - Podniková data a aplikace jsou oddělené v šifrovaných složkách, které jsou pro uživatele transparentní. Tato data lze vymazat samostatně.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Endpoint Security for Business - Select 10-14 instalací - Konk. přechod - 1 rok
Diskuze k produktu: kaspersky-endpoint-select-1014-1rok-prechod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.