vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Security for File Server 10-14 Uživatelů - Nová licence - 1 rok

Kalkulačka splátek CETELEM
12920 Kč s DPH

10678 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4231OAKFS
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TENTO PRODUKT JE LICENCOVÁN PODLE POČTU UNIKÁTNÍCH UŽIVATELŮ PŘIPOJENÝCH K FILESERVERU

Kaspersky Security for File Server

Software Kaspersky Security for File Server (Zabezpečení pro server souborů od společnosti Kaspersky) je součástí rodiny produktů, která využívá jednotnou sadu špičkové ochrany proti malwaru a další základní technologie. Nabízí cenově výhodnou ochranu pro servery se systémy Microsoft Windows, Linux a Novell NetWare. Spolehlivá ochrana sdíleného úložiště souborů má zásadní význam, protože jediný napadený soubor na serveru může napadnout každý počítač v podnikové síti. Pokud však vaše organizace používá servery na různých platformách, může být jejich správa nákladná a obtížná.


Obsažené aplikace

Aplikace obsažené v balíčku Kaspersky Security for File Server (Zabezpečení pro server souborů od společnosti Kaspersky):
•Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition
•Novinka!Kaspersky Endpoint Security for Windows (verze pro servery)
•Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server
•Kaspersky Anti-Virus for Novell NetWare
•Novinka! Kaspersky Security Center


Výhody řešení

Podpora populárních platforem serverů

Produkt je navržen tak, aby fungoval s komplexními infrastrukturami sítí moderních organizací a nabízí špičkovou ochranu proti malwaru pro servery se systémy Windows, Linux, Novell NetWare a FreeBSD.

Vysoký výkon, nízké nároky

Díky novému antivirovému enginu, vyvážení zátěže prostředků serveru a optimalizovanému skenování nabízí tento produkt podnikům vynikající inteligentní ochranu proti malwaru určenou pro infrastruktury IT s více platformami, která nemá žádný znatelný dopad na výkonnost systému.

Spolehlivá ochrana proti malwaru

Ať je vaše organizace jakkoli velká, měli byste vědět, že vaše řešení ochrany proti malwaru vytvořila společnost, která se zaměřuje na špičkovou inteligentní vícevrstevnou ochranu. S aplikací Kaspersky Security for File Server (Zabezpečení pro server souborů od společnosti Kaspersky) bude naše řešení v případě selhání systému nebo vynuceného vypnutí automaticky restartováno, takže ochrana infrastruktury proti malwaru zůstane aktivní a vy budete mít příležitost dostat se k jádru problému.

Bohaté možnosti správy a systému hlášení

Správa zabezpečení IT prostřednictvím komplexní sítě může být časově náročná. Naše řešení je součástí rodiny produktů, která využívá jednotnou sadu špičkové ochrany proti malwaru a další základní technologie a nabízí uživatelsky přívětivé nástroje pro správu, snadný přístup k informacím o stavu zabezpečení a jednoduché systémy hlášení, což vede k posílení flexibility IT a zvýšení produktivity a reakceschopnosti podniku.

Komplexní podpora síťové infrastruktury

Toto řešení chrání koncové servery (Citrix, Microsoft), funguje na principu clusterových serverů a umožňuje zákazníkům efektivně pracovat prostřednictvím možností správy, možností spolupráce různých systémů a optimalizace nákladů a alokace zdrojů.

Podpora virtualizace

Aplikace Kaspersky Security for File Server (Zabezpečení pro server souborů od společnosti Kaspersky) se dodává s certifikací VMware Ready - to znamená, že má prověřenou spolehlivost pro virtuální prostředí podloženou důvěryhodnými, rychlými a přístupnými plány globální podpory.

Toto řešení zajišťuje špičkovou ochranu proti malwaru pro heterogenní sítě s různými operačními systémy provozovanými simultánně (například Linux a Windows).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Security for File Server 10-14 Uživatelů - Nová licence - 1 rok
Diskuze k produktu: kaspersky-file-server-1014-user-1rok-nova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.