vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Security for Internet Gateway 10-14 uživatelů - Nová licence - 1 rok

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
454 Kč s DPH

375 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4413XAKFS
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Security for Internet Gateway

Aplikace Kaspersky Security for Internet Gateway představuje špičkové řešení ochrany proti malwaru, která zajišťuje bezpečný přístup k Internetu pro všechny zaměstnance vaší organizace a automatické odstraňování škodlivých a potenciálně škodlivých programů při práci se servery HTTP(S) / FTP / SMTP a POP3. Díky optimalizované technologii skenování, vysokému výkonu a podpoře pro nejnovější platformy představuje aplikace Kaspersky Security for Internet Gateway vysoce kvalitní řešení pro střední a velké organizace, které se potýkají s velkým objemem síťového provozu.


Obsažené aplikace

Aplikace obsažené v balíčku Kaspersky Security for Internet Gateway:
•Novinka! Kaspersky Anti-Virus for Microsoft ISA Server a Forefront TMG Standard Edition
•Kaspersky Anti-Virus for Proxy Server
•Kaspersky Anti-Virus for Microsoft ISA Server
•Kaspersky Anti-Virus for Check Point FireWall-1


Výhody řešení

Podpora aplikace Microsoft Forefront TMG

Aplikace Kaspersky Security for Internet Gateways podporuje aplikaci Microsoft Forefront TMG, nový produkt nahrazující Microsoft ISA Server, který podnikovým sítím poskytuje efektivní ochranu proti malwaru.

Vysoký výkon

Nový výkonný antivirový engine v kombinaci s technologií inteligentního skenování a vyvážení zátěže zvyšuje výkon a snižuje kapacitu prostředků potřebných ke skenování virů.

Bohaté možnosti správy a systému hlášení

Jednoduché a uživatelsky přívětivé nástroje správy, informace o stavu ochrany, flexibilní nastavení skenování a systémy tvorby hlášení vám umožňují efektivně řídit zabezpečení.

Ochrana v reálném čase

Časté aktualizace databáze poskytují nepřetržitou aktivní ochranu před nejnovějšími známými i potenciálními hrozbami.

Spolehlivost

Postup automatického restartování zabezpečuje stálou ochranu systému a kontinuitu v případě selhání nebo nuceného vypnutí, zatímco diagnostický systém hledá příčinu problému a vytváří o ní hlášení.

Podpora více platforem

Aplikace Kaspersky Security for Internet Gateway podporuje nejčastěji používané brány na bázi platforem systémů Windows a Linux.

Všestrannost

Kromě zajištění webové ochrany lze toto řešení využít také k ochraně podnikové pošty (pro Microsoft ISA/TMG).

Podpora virtualizované síťové infrastruktury

Aplikace Kaspersky Security for Internet Gateway má certifikaci VMWare Ready a nabízí prověřenou spolehlivost pro virtuální prostředí.

Odborné znalosti globální a místní podpory

Vysoce kvalitní technická podpora s důrazem na zákazníka společnosti Kaspersky Lab vyhovuje individuálním požadavkům - od asistence při občasných dotazech až po pravidelné a podrobné poradenství ohledně specifických problémů prostřednictvím programů Kaspersky Business Support a Kaspersky Enterprise Support.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Security for Internet Gateway 10-14 uživatelů - Nová licence - 1 rok
Diskuze k produktu: kaspersky-internet-gateway-1014-1rok-nova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.