vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Security for Mail Server 10-14 uživ. Konk. přechod - 2 roky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1290 Kč s DPH

1066 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4313XAKDW
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Security for Mail Server

Aplikace Kaspersky Security for Mail Server chrání poštovní servery a servery groupware před škodlivými programy a spamem. Součástí produktu je ochrana pro všechny populární poštovní servery, včetně serverů Microsoft Exchange, Lotus Notes/Domino, Sendmail, Qmail, Postfix a Exim. Toto řešení lze rovněž použít k nastavení vyhrazené poštovní brány. Aplikace Kaspersky Security for Mail Server představuje vysoce hodnotné řešení ze společnosti Kaspersky Lab, které nabízí snadnou instalaci i použití. Účinně chrání poštovní servery a servery groupware před nejnovějšími malwarovými programy a spamem. Součástí řešení jsou aktualizované aplikace zajišťující zabezpečení všech populárních poštovních serverů, včetně serverů Microsoft Exchange, Lotus Domino, Sendmail, qmail, Postfix a Exim. Aplikaci Kaspersky Security for Mail Server lze použít také k nastavení vyhrazené poštovní brány a skvěle funguje rovněž v komplexních, heterogenních infrastrukturách.

Obsažené aplikace

Aplikace obsažené v balíčku Kaspersky Security for Mail Server:
•Novinka!Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers
•Kaspersky Security for Microsoft Exchange Server 2003
•Novinka!Kaspersky Anti-Virus for Lotus Domino
•Kaspersky Anti-Virus for Linux Mail Server
•Kaspersky Mail Gateway
•Kaspersky Mail Gateway (pouze AV)
•Zdokonaleno!Kaspersky Administration KitVýhody řešení

Chrání poštovní servery

Aplikace Kaspersky Security for Mail Server je určena k ochraně pošty na nejnovějších verzích hlavních platforem pro poštu a spolupráci: Microsoft Exchange, IBM Lotus Domino a poštovní servery na bázi systému Linux.

Zajišťuje stálé zabezpečení

Automatický restart v případě vypnutí systému zajišťuje stálé zabezpečení, zatímco diagnostický systém určí příčinu selhání.

Snižuje provozní zátěž

Inteligentní filtrování spamu výrazně snižuje provozní zátěž ve vaší organizaci.

Optimalizuje systémové prostředky

Nový antivirový engine, vyvážení zátěže prostředků serveru, optimalizované skenování a vyloučení specifikovaných objektů ze skenování zvyšují výkon a snižují kapacitu prostředků potřebných k provádění antivirového skenování.

Snadné ovládání

Toto řešení chrání koncové servery (Citrix, Microsoft), funguje na principu clusterových serverů a umožňuje zákazníkům efektivně pracovat prostřednictvím možností správy, možností spolupráce různých systémů a optimalizace nákladů a alokace zdrojů.

Podpora virtualizace

Jednoduché a uživatelsky přívětivé nástroje správy, informace o stavu ochrany pošty a navíc flexibilní nastavení skenování a tvorby hlášení vám umožňují efektivně řídit zabezpečení pošty i dokumentů

Mějte vždy aktuální nástroje

Časté aktualizace databáze zajišťují aktivní ochranu před nejnovějším malwarem a spamem, zatímco zvýšená efektivita výkonu znamená, že získáte potřebnou ochranu za využití menší kapacity systémových prostředků.

Mějte vždy aktuální nástroje

Časté aktualizace databáze zajišťují aktivní ochranu před nejnovějším malwarem a spamem, zatímco zvýšená efektivita výkonu znamená, že získáte potřebnou ochranu za využití menší kapacity systémových prostředků.

Jistota efektivity

Aplikace Kaspersky Security for Mail Server umožňuje díky spolehlivosti a vysokému výkonu nepřetržitý provoz a efektivní provádění podnikových procesů vaší společnosti.

Podpora virtualizace

Certifikace VMware Ready znamená, že produkt má prověřenou spolehlivost pro virtuální prostředí.

Spoléhejte na odborné znalosti globální a místní podpory

Společnosti Kaspersky Lab nepřetržitě poskytuje vysoce kvalitní technickou podporu. Nabízíme také širokou škálu programů podnikové podpory, které vás zabezpečí a zajistí vám absolutní klid. Mezi tyto programy patří například Business Support a Enterprise Support. Programy podnikové podpory nabízejí pět kategorií služeb: vylepšování a inovace produktů, aktivní a svépomocné služby, přenos znalostí, řešení problémů a interaktivní i neinteraktivní školení na webu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Security for Mail Server 10-14 uživ. Konk. přechod - 2 roky
Diskuze k produktu: kaspersky-mail-server-1014-2roky-prechod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.