vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Security for Mobile 10-14 uživ. -Nová licence - 2 roky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2475 Kč s DPH

2045 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4025XAKDS
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Security for Mobile

Zabezpečení firemních mobilních zařízení a bezpečný provoz systému BYOD
Využití mobilních zařízení ve firmách zvyšuje flexibilitu interní i externí komunikace, ale zároveň s sebou přináší nová bezpečnostní rizika a výzvy v oblasti správy IT.
Produkt Kaspersky Security for Mobile kombinuje mobilní zabezpečení a správu mobilních zařízení (MDM) a výsledkem je jednotné řešení, které umožňuje všem typům firem chránit jejich systémy a data před širokou škálou mobilních bezpečnostních rizik a také umožňuje začít používat systém BYOD.

Funkce

Díky integraci zabezpečení mobilního koncového bodu a správy mobilních zařízení (MDM) v rámci jediného řešení s jedinou konzolí pro správu vám produkt Kaspersky Security for Mobile nabízí lepší přehled a kontrolu nad mobilními zařízeními, která přistupují k vaší firemní síti.

Ochrana proti malwaru

Aplikace Kaspersky Security for Mobile pracuje na pozadí - poskytuje špičkovou ochranu s minimálním dopadem na výkon. Nabízí integrovanou kombinaci ochrany proti malwaru na bázi detekce signatur, aktivní ochrany a ochrany na bázi cloudu.

Ochrana proti známým i vznikajícím hrozbám

Skenovat lze každý soubor, aplikaci, e-mailovou přílohu nebo mediální soubor a služba Kaspersky Security Network (KSN) využívá možností technologie cloudu, aby poskytla rychlou ochranu proti novým a vznikajícím hrozbám.

Víceúrovňová ochranná technologie

Ochrana proti spamu vám umožňuje filtrovat nevyžádané hovory a textové zprávy, zatímco funkce Safe Browser pro zařízení s iOS chrání před phishingovými webovými stránkami.

Správa aplikací

Produkt Kaspersky Security for Mobile vám dává flexibilní kontrolu nad tím, které aplikace mohou být spuštěny na mobilních zařízeních s přístupem k vaší firemní síti

Nastavte si vlastní zásady "povolit jako výchozí" nebo "zakázat jako výchozí"

Můžete povolit všechny aplikace, které nejsou na černé listině, nebo zakázat spuštění všech aplikací, které nejsou na bílé listině.

Opatření proti rootingu a jailbreakingu

Systém Kaspersky Security for Mobile automaticky zjistí a ohlásí výskyt rootingu nebo jailbreakingu, a proto můžete rychle zareagovat.

Šifrování

Účinné šifrování je zásadní pro ochranu firemních dat v případě nelegálního přístupu k souborům.

Šifrování celého disku

V zařízeních s iOS může Kaspersky Security for Mobile zašifrovat celý disk nebo jen jeho část.

Šifrování externího úložiště

Šifrování na úrovni souboru či složky (FLE) umožňuje systému Kaspersky Security for Mobile šifrovat jednotlivé soubory nebo složky.

Oddělení různých typů údajů

Systém Kaspersky Security for Mobile podporuje iniciativu Bring Your Own Device (BYOD) prostřednictvím funkce oddělení různých typů údajů. Proto je možné uchovávat firemní a osobní data v oddělených adresářích v rámci jednoho zařízení.

Dodatečné zabezpečení firemních dat

V každém zařízení můžete vytvořit speciální adresář pro firemní aplikace s možností zašifrovat veškerá firemní data a zamezit tomu, aby tento adresář opustila.

Zamezení úniku firemních dat

Díky tomu, že máte možnost spravovat přístupy konkrétních aplikací k datům v zařízení, lze pomocí technologie oddělení různých typů údajů zamezit odesílání firemních dat ze zařízení například e-mailem nebo textovou zprávou.

Vyžadované přihlášení

Aby se data nedostala k neoprávněným uživatelům, můžete nastavit, že aplikace budou vyžadovat po určité době nečinnosti opakované přihlášení.

Opatření proti krádeži

Součástí produktu Kaspersky Security for Mobile jsou speciální funkce, které umožňují minimalizovat bezpečnostní rizika vyplývající ze ztráty nebo krádeže zařízení.

Vzdálené uzamčení, nalezení a vymazání

Mobilní zařízení je možné na dálku zablokovat a pomocí funkce hledání zařízení zjistíte jeho přibližnou polohu. Můžete ze zařízení také vymazat všechna firemní data a vrátit jeho výchozí nastavení z výroby.

Kontrola nad ztraceným zařízením dokonce i v případě výměny SIM karty

Funkce SIM Watch zjistí výměnu SIM karty, zašle vám nové telefonní číslo zařízení a umožní vám aktivovat veškerá opatření proti krádeži.

Správa mobilních zařízení (MDM)

Produkt Kaspersky Security for Mobile se dodává s funkcí rozsáhlé správy mobilních zařízení a poskytuje vám tak snadnou a rychlou kontrolu nad všemi funkcemi mobilního zabezpečení od společnosti Kaspersky.

Jednoduchý proces instalace

Správa mobilních zařízení společnosti Kaspersky umožňuje vytvořit vlastní nastavení zabezpečení mobilních cílových bodů a nahrát jej do zařízení buď bezdrátově, nebo prostřednictvím počítače. Můžete si také ověřit, zda uživatelé jednoduchý proces stažení dokončili, a zamezit tak přístupu nechráněných zařízení k vašim firemním systémům.

Přehledné integrované řešení

Systém Kaspersky Security for Mobile podporuje služby Active Directory, Microsoft Exchange ActiveSync a Apple MDM Server.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Security for Mobile 10-14 uživ. -Nová licence - 2 roky
Diskuze k produktu: kaspersky-security-mobile-1014-2roky-nova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.