vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Systems Management EEMEA Edition. 10-14 licencí Nová licence - 1 rok

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1766 Kč s DPH

1460 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL9121OAKFS
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Systems Management

Zjednodušení správy IT za účelem snížení provozních nákladů a zvýšení efektivity Produkt Kaspersky Systems Management centralizuje a automatizuje širokou škálu funkcí týkajících se správy systémů. Firmy díky němu mohou minimalizovat provozní náklady na správu IT, zvýšit efektivitu a snížit výdaje.
Správa oprav a zranitelných míst
Správa majetku - hardware, software a licence
Zavedení operačního systému (OS)
Poskytování aplikací
Vzdálené řešení problémů a instalace
Řízení přístupu do sítě (NAC)


Funkce

Produkt Kaspersky Systems Management umožňuje pokrýt široké spektrum úkonů v rámci správy IT.

Správa oprav a zranitelných míst

Produkt Kaspersky Systems Management dokáže automaticky nalézt zranitelná místa a následně rozmístit příslušné dočasné opravy tak, aby zamezil narušení stability a bezpečnosti vašich systémů.

Vyhledávání zranitelných míst

Celou vaši firemní síť je možné prověřit a zjistit, zda se v ní nacházejí zranitelná místa zapříčiněná neaktuálními aplikacemi a operačními systémy.

Databáze zranitelných míst

Produkt Kaspersky Systems Management pracuje s databází Microsoft WSUS a s vlastní databází zranitelných míst.

Nastavení priority dočasných oprav

Lze vytvořit detailní zprávy a zjistit tak, které dočasné opravy vyžadují okamžitou pozornost.

Synchronizované aktualizace

Produkt Kaspersky Systems Management dokáže pravidelně synchronizovat data o dostupných aktualizacích a opravách hotfix společnosti Microsoft a rozšířit je po síti.

Stahování dočasných oprav

Informace o nových dočasných opravách pro ostatní aplikace se stahují ze serverů společnosti Kaspersky. Pokud není aktualizace součástí produktu, správce ji může manuálně přidat.

Správa majetku - hardware, software a licence

Nebudete-li mít dokonalý přehled o veškerém hardwarovém a softwarovém majetku firmy, bude vaše schopnost spravovat IT vybavení výrazně omezena.

Správa inventáře hardwaru

Všechna zařízení na síti se automaticky vyhledají a zaznamenají do inventáře hardwaru.

Správa inventáře softwaru

Inventář softwaru poskytuje podrobný soupis softwaru ve vaší síti a správci mohou s jeho pomocí kontrolovat užívání softwaru nebo blokovat neschválené aplikace.

Plánování licencí

Inventář softwaru díky informacím o zakoupených licencích a datech vypršení umožňuje provozovat centralizovanou správu licencí a sledování jejich životnosti.

Instalace operačního systému (OS)

Produkt Kaspersky Systems Management automatizuje vytváření a klonování obrazů disku a šetří tak čas a optimalizuje instalaci OS.

Umožňuje kontrolu a důslednost

Obrazy se ukládají ve zvláštním inventáři a při instalaci mohou být snadno použity.

Flexibilní a pohodlný

Instalace obrazu na klientskou pracovní stanici lze provést buď u serverů PXE (Preboot eXecution Environment), které se do té doby na síti používaly, nebo pomocí vlastních funkcí systému Kaspersky Systems Management.

Ušetřete čas a námahu při přechodu na Windows 8

Kromě každodenních úkonů souvisejících s instalací systému Windows vám produkt Kaspersky Systems Management může usnadnit přechod na Windows 8

Poskytování aplikací

Produkt Kaspersky Systems Management umožňuje optimalizaci distribuce aplikačního softwaru a proces umísťování softwaru je pro vaše uživatele zcela transparentní.

Flexibilní instalace softwaru

Vyberte si mezi možností instalace softwaru na svůj pokyn nebo naplánování instalace mimo pracovní dobu

Úprava instalačních balíčků

U některých instalačních programů mohou správci upřesnit dodatečné parametry a instalovaný softwarový balíček si tak přizpůsobit.

Vzdálené řešení problémů a instalace

Díky vzdálenému přístupu k jakémukoli počítači na síti ulehčuje produkt Kaspersky Systems Management práci správcům a snižuje provoz v síti.

Vzdálené řešení problémů

Povolením zabezpečených vzdálených připojení k jakémukoli počítači nebo klientské pracovní stanici umožňuje produkt Kaspersky Systems Management případné problémy řešit rychle a efektivně.

Optimalizace provozu v síti

Při instalaci nového nebo aktualizovaného softwaru ve vzdálené pobočce může jedna místní pracovní stanice fungovat jako aktualizační stanice pro celé pracoviště. Při vzdálené instalaci je tak možné dosáhnout menšího provozu v síti.

Řízení přístupu do sítě (NAC)

Když někdo do vaší sítě přidá jakékoli zařízení, produkt Kaspersky Systems Management síť ochrání před případným vnesením malwaru.

Přístup hostů - nastavení zásad

Zařízení jsou automaticky detekována. U zařízení patřících zaměstnancům se kontroluje soulad s bezpečnostními zásadami a zařízením hostů je možné přístup do sítě zakázat.

Povolte přístup na Internet, ale ne do vašich firemních systémů.

Speciální, heslem chráněný "Captive Portal" umožní hostům přístup na Internet.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Systems Management EEMEA Edition. 10-14 licencí Nová licence - 1 rok
Diskuze k produktu: kaspersky-systems-management-1014-1rok-nova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.