vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky TOTAL Security 15-19/1rok veř. sektor

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1617 Kč s DPH

1336 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4869OAMFP
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
Kaspersky TOTAL Security 15-19/1rok veř. sektor
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Total Security for Business, el. licence

Zakoupené licenční číslo vložte do produktu Kaspersky, který je ke stažení zde: http://www.kaspersky.com/cz/product-updates.

Ochrana proti malwaru, na kterou se váš podnik může spolehnout
Naše nejnovější nabídka ochrany proti malwaru kombinuje technologie na bázi detekce signatur, proaktivní technologie a technologie využívající cloud, aby vašemu podniku poskytla ještě lepší ochranu před známými, novými a vznikajícími hrozbami.

Zabezpečení pro souborové servery
Aplikace Kaspersky TOTAL Security for Business obsahuje dalekosáhlé možnosti správy systémů, aby zmírnila zatížení vašeho týmu IT a snížila náklady na správu. Nástroje pro správu systémů od společnosti Kaspersky pomáhají zjednodušit správu složitých prostředí IT, od automatických inventářů veškerého hardwaru a softwaru ve vaší podnikové síti až po skenování zranitelných míst a správu oprav a navíc poskytování systému.

Zvyšte svou bezpečnost a šetřete čas a peníze za správu IT
Aplikace Kaspersky TOTAL Security for Business obsahuje dalekosáhlé možnosti správy systémů, aby zmírnila zatížení vašeho týmu IT a snížila náklady na správu. Nástroje pro správu systémů od společnosti Kaspersky pomáhají zjednodušit správu složitých prostředí IT, od automatických inventářů veškerého hardwaru a softwaru ve vaší podnikové síti až po skenování zranitelných míst a správu oprav a navíc poskytování systému.

Ochrana cenných podnikových informací - dokonce i ve ztracených zařízeních
Aplikace Kaspersky TOTAL Security for Business obsahuje výkonnou technologii šifrování dat, takže ztráta zařízení povede s daleko menší pravděpodobností k poškozujícímu úniku podnikových informací.

Ochrana před útoky hackerů a více možností správy pro váš tým IT
Zatímco pokročilá brána firewall společnosti Kaspersky nabízí další úroveň ochrany a účinně kontroluje příchozí a odchozí provoz, flexibilní funkce správy společnosti Kaspersky pomohou vašemu týmu IT řídit používání webů, zařízení a aplikací. Pomocí správy aplikací, správy zařízení a správy webových stránek může váš tým IT snadno řídit, které aplikace je povoleno spouštět ve vaší síti, zda mají určitá zařízení udělen přístup k vašim systémům a jak mají vaši zaměstnanci povoleno používat Internet.

Zabezpečení mobilních zařízení a pomoc při povolení BYOD
Velké množství podniků si uvědomuje výhody zavedení iniciativy BYOD (Bring Your Own Device), která umožňuje zaměstnancům používat jejich vlastní mobilní zařízení pro pracovní aktivity. Vzhledem k tomu, že aplikace Kaspersky TOTAL Security for Business obsahuje mobilní zabezpečení i správu mobilních zařízení (MDM), můžete řídit a sledovat zabezpečení mobilních zařízení, jimž je poskytnut přístup k vašim podnikovým systémům a datům.

Ochrana podnikového e-mailu
Aplikace Kaspersky TOTAL Security for Business nabízí ochranu proti malwaru a proti spamu pro poštovní servery se snadnou správou. Kromě optimalizovaného účinného skenování virů poskytuje společnost Kaspersky inteligentní filtrování spamu, které vyřazuje nebezpečné nebo rozptylující nevyžádané e-maily a snižuje objem provozu v podnikové síti.

Bezpečnější přístup k Internetu v celém podniku
Aplikace Kaspersky TOTAL Security for Business obsahuje software ochrany proti malwaru, který chrání webový provoz procházející nejoblíbenějšími internetovými branami pro operační systémy Windows a Linux. Automatickým odstraňováním škodlivých programů a poskytováním bezpečného přístupu k Internetu vašim uživatelům přispívá společnost Kaspersky k tomu, aby vaši zaměstnanci mohli pracovat produktivněji.

Kompletní výhody a klíčové funkce produktu: http://www.kaspersky.com/business-security/total

Podporované systémy: Windows, Linux, Mac, Novell, Android, iOS, Symbian, BlackBerry, Windows Mobile
Aplikace lokalizované do češtiny: Kaspersky Endpoint Security for Windows, Kaspersky Security Center


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky TOTAL Security 15-19/1rok veř. sektor
Diskuze k produktu: kaspersky-total-security-1519-1rok-ver-sektor není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.