vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kaspersky Virtual. Core 25-49/3roky přechod

Kalkulačka splátek CETELEM
5654 Kč s DPH

4673 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KL4551OAPTW
Výrobce: Kaspersky
Záruka: 6 měsíců
Kaspersky Virtual. Core 25-49/3roky přechod
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kaspersky Security for Virtualization, elektronická licence

Zakoupené licenční číslo vložte do produktu Kaspersky, který je ke stažení zde: http://www.kaspersky.com/cz/product-updates.

Mnoho z tradičních produktů pro ochranu před malwarem na bázi agentů není příliš vhodných do virtualizovaných prostředí. Hlavním důrazem virtualizace je co nejlepší využití IT infrastruktury s cílem maximalizovat návratnost investic. Řada antimalwarových produktů na bázi agentů vyžaduje instalaci antivirového softwaru a databáze signatur na každém virtuálním stroji, což efekt virtualizace částečně snižuje.

Produkt Kaspersky Security for Virtualization, který je koncipovaný pro jedinečné požadavky virtualizovaných prostředí, představuje vysoce hodnocenou a oceňovanou ochranu virtualizovaných serverů, desktop a datových center před malwarem.

Kaspersky Security for Virtualization je řešení ochrany před malwarem bez agentů, které zajišťuje efektivnější způsob ochrany vaší infrastruktury - s vyšším výkonem a nižším dopadem na hustotu virtualizace. Nasazení samotné aplikace je snadné, navíc aplikace zahrnuje pokročilé funkce správy, které značně zjednodušují bezpečnostní úlohy - napříč fyzickými a virtuálními výpočetními prostředky.

Produkt Kaspersky Security for Virtualization se vyznačuje skvělou ochranou pro všechny vaše virtuální stroje. Navíc přispívá ke zlepšení využití vašeho systému, snižuje pracovní zátěž vašich pracovníků pro administraci a zabezpečení IT a zvyšuje celkovou návratnost investic (ROI).

Kompletní výhody a klíčové funkce produktu: http://www.kaspersky.com/business-security/virtualization

Podporované systémy: VMWare, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer/XenDesktop

O společnosti Kaspersky Lab
Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněným poskytovatelem koncových bezpečnostních řešení na světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce bezpečnostních řešení pro koncové uživatele. Již 16 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátory v oblasti informačních technologií a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení zákazníkům, malým a středním firmám i velkým podnikům. Aktuálně společnost působí v bezmála 200 zemích a oblastech a poskytuje placenou ochranu více než 300 milionům uživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Lab najdete na www.kaspersky.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kaspersky Virtual. Core 25-49/3roky přechod
Diskuze k produktu: kaspersky-virtual-core-2549-3roky-prechod není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.