vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Káva Bristot Eccellente Gourmet 250g mletá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
332 Kč s DPH

274 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Lavazza
Váha: 1
Káva Bristot Eccellente Gourmet 250g mletá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Káva Bristot Eccellente uspokojí vaši touhu po dokonalém espressu, stejném jako se podává ve vašem oblíbeném baru. Směs Eccellente byla vytvořena zkušenými baristy společnosti Procaffe S.p.A., jejichž úkolem bylo vybrat jen ty nejlepší odrůdy kávových bobů Arabica. A právě dokonalým výběrem je obvyklá kyselost 100%-ních Arabic potlačena na minimum. Výsledný produkt je pak velmi rafinovaně balený v ochranné atmosféře k zachování správné vůně čerstvě pražených kávových bobů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Káva Bristot Eccellente Gourmet 250g mletá
Diskuze k produktu: kava-bristot-eccellente-gourmet-250g-mleta není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.