vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Káva Bristot Rainforest 1kg zrnková

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
473 Kč s DPH

391 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Lavazza
Váha: 1
Káva Bristot Rainforest 1kg zrnková
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Luxusní zrnkovou kávu Bristot Rainforest tvoří směs 80% arabiky z Brazílie a střední Ameriky a 20% robusty z certifikovaných plantáží Rainforest Alliance. Bohaté italské Espresso s nádechem květů citrusů, výborné tělo a dozvuk čokolády a koření. Excelentní kávová směs Bristot Rainforest je používána v nejlepších barech a restauracích. Káva je vhodná pro všechny typy kávovarů na zrnkovou kávu. Balení po 1000 g.


1000 g
delikátní jemná kyselost
aroma čerstvých květin, citrusů a vanilky
příjemná čokoládová dlouhotrvající chuť
vhodná pro všechny typy kávovarů na zrnkovou kávu
Rainforest Alliance plantáže garantují soulad platných normem pro zachování přírodních zdrojů a dodržování práv pracujících


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Káva Bristot Rainforest 1kg zrnková
Diskuze k produktu: kava-bristot-rainforest-1kg-zrnkova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.