vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lavazza Espresso Grand Espresso zrnková káva 1 kg

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
419 Kč s DPH

346 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Káva
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Lavazza
Lavazza Espresso Grand Espresso zrnková káva 1 kg
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Největší předností této kávy je kromě její vynikající chuti také chutná pěna, která na hladině vytvoří perfektně silnou vrstvu.

Tato výtečná káva Lavazza Grand Espresso pocházející z toskánských svahů je specifická především širokou škálou chutí a plností.
K jejím charakteristickým vlastnostem patří hlavně obrovské bohatství a síla výrazu kávy.
Vysoký podíl nejjakostnějších kávových zrn Arabiky ze Střední a Jižní Ameriky doplněné o pikantní až drsné aroma kávy robusta potěší každého milovníka kávy.
Velmi mile vás překvapí skěle vypadající a chutnající pěna, které na hladině vytvoří několika-milimetrovou vrstvu, přes kterou bude jen stěží prosakovat cukr.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lavazza Espresso Grand Espresso zrnková káva 1 kg
Diskuze k produktu: kava-zrnkova-lavazza-grand-espresso-1kg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.