vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kávovar Bialetti Moka Express na 3 šálky kávy

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
629 Kč s DPH

520 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Bialetti
Váha: 0,5
Kávovar Bialetti Moka Express na 3 šálky kávy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vhodné pro různé druhy varných desek

Díky ideálnímu materiálu pro kávovary (hliníku) si již po několika šálcích budete moci vychutnat tu nejlepší chuť kávy z pravého italského kávovaru.,

Moka Express je největší klasika mezi mocca kávovary. Kávovar časem získává patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná.


Rozměry: objem: 150 ml
Materiál: hliník
Vhodné do myčky: ne
Vhodné na indukci: ne


Italské měřítko velikosti šálků kávy neodpovídá českým zvykům. Proto je nutné se při rozhodování o velikosti kávovaru řídit objemem, nikoli počtem šálků (1 porce je cca 4cl).


Hliníkové kávovary nelze mýt saponáty, ale pouze teplou vodou. Saponátem byste nejen odstranili tu "správnou patinu", ale u příštího šálku kávy byste si "vychutnali" místo lahodné kávy pouze chuť saponátu.


Vhodné pro plynovou, sklokeramickou, litinovou varnou desku.

Obsahuje pouze konvičku, bez šálků.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kávovar Bialetti Moka Express na 3 šálky kávy
Diskuze k produktu: kavovar-bialetti-moka-express-na-3-salky-kavy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.