vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kávovar DeLonghi EN 166 CW Nespresso

Kalkulačka splátek CETELEM
3677 Kč s DPH

3039 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Delonghi
Váha: 5
Kávovar DeLonghi EN 166 CW Nespresso
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
19bar, nádržka 1l, exkluzivně pro kávové kapsle Nespresso, rychlé nahřátí (25s), automatické a nastavitelné množství kávy, nastavitelné automatické vypnutí, kontejner na 11 použitých kapslí, malé rozměry, barva krémově bílá

Zajímavý automatický kávovar NESPRESSO De'Longhi Citiz EN166.CW v sobě snoubí dokonalou funkčnost a moderní design. Vyjadřují spojení moderní technologie a retro styl. Hlavní funkční devizou je především režim naprogramovatelného množství kávy, stejně jako posuvná odkapávací mřížka pro tolik oblíbenou Macchiato sklenici. Nádržka na vodu je odnímatelná a má objem 1 litr. Obsluhu kávovaru usnadní také funkce automatického vypnutí a rychlé nahřátí, které připraví vodu pro Váš nápoj během 25 sekund. Díky kompaktním rozměrům se De'Longhi Citiz EN166.CW vejde opravdu do každé kuchyně. Krémově bílé barevné provedení lahodí každému oku.

Parametry a specifikace:

Typ:
automatické espresso

Nastavení pro:
espresso a lungo

Tlak čerpadla:
19 bar

Nádržka na vodu:
vyjímatelná, 1 l

Určeno pro:
exkluzivně pro kávové kapsle NESPRESSO

Objem kontejneru na kapsle:
11 použitých kapslí

Nahřátí:
do 25 sekund

Další vlastnosti:
automatická kontrola množství kávy
termoblok
sklopná odkapávací mřížka pro sklenici na latte
automatické a nastavitelné množství kávy
funkce automatického vypnutí
spotřeba o 40% nižší než kávovary

Rozměry:
13 x 27,7 x 37,2 cm

Barevné provedení:
krémově bílé


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kávovar DeLonghi EN 166 CW Nespresso
Diskuze k produktu: kavovar-delonghi-en-166-cw-nespresso není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.