vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kávovar DeLonghi EN125.S Nespresso Pixie

Kalkulačka splátek CETELEM
3956 Kč s DPH

3269 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Delonghi
Váha: 3
Kávovar DeLonghi EN125.S Nespresso Pixie
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
NESPRESSO DeLonghi Pixie EN125.S
Espresso NESPRESSO De'Longhi Pixie EN125 ve stříbrném barevném provedení nabízí 19barovou kvalitu a nádržku o objemu 0.7 litrů. Přístroj je určen exkluzivně pro kávové kapsle Nespresso. Nabízí široký výběr nápojů a kvalitní provedení - kovové držadlo či hliníkové postranní panely. Překvapí svou všestranností i kompaktními rozměry.

Při údržbě pomáhá také automatické odstraňování použité kapsle pomocí zdvihnuté páky či sběrnou nádobku na 10 použitých kapslí. Přístroj dokáže zahřát vodu do 25 vteřin. Používání usnadňuje také automatické vypnutí po 9 minutách. Při různých příležitostech velmi oceníte také dva velikosti šálku či okamžité zastavení výdeje kávy stiskem tlačítka. NESPRESSO De'Longhi Pixie spadá do nejúspornější energetické třídy A++.

Parametry a specifikace:

Tlak:
19 bar

Nádržka:
0,7 l.

Doba zahřátí:
25 s.

Funkce:
sklopná odkapávací mřížka
2 velikosti šálku
zastavení výdeje
odnímatelná nádržka
sběrná nádobka na použité kapsle
kovové držadlo
hliníkové postranní panely

Energetická třída:
A++

Rozměry:
11 x 32 x 31,5 cm.

Hmotnost:
2,74 kg.

Barevné provedení:
stříbrné

Ovládání není v českém jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kávovar DeLonghi EN125.S Nespresso Pixie
Diskuze k produktu: kavovar-delonghi-en125s-nespresso-pixie není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.