vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kávovar DeLonghi EN97.W

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2739 Kč s DPH

2264 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Delonghi
Váha: 2,8
Kávovar DeLonghi EN97.W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
19bar, nádržka 0.9l, exkluzivně pro kávové kapsle Nespresso, rychlé nahřátí (25s), malé rozměry, kontejner na použité kapsle (10-14), funkce automatického vypnutí po 9min., barva bílá

Kompaktní a vysoce praktické espresso nabízí moderní a snadný způsob jak si každý den připravit lahodnou kávu nebo jiný horký nápoj. Přístroj je určen exkluzivně pro kávové kapsle Nespresso a využívá tlaku čerpadla 19 barů. Nádržka na vodu má objem 19 litrů. Kromě již zmíněných kompaktních rozměrů, díky kterým se snadno vměstná i do menších kuchyní, nabídne také velmi rychlé nahřátí, rozměrný kontejner na použité kapsle a například také programovatelnou funkci automatického vypnutí. Elegantní design přístroje v bílém barevném provedení je velmi líbivý.

Parametry a specifikace:

Typ:
automatické espresso

Edice:
Essenza

Určeno pro:
exkluzivně pro kapsle Nespresso

Tlak čerpadla:
19bar.

Objem nádržky:
0,9 l

Další vlastnosti:
Funkce automatického vypnutí po 9 min (programovatelná na 30 min)
Rychlé nahřátí (25 vteřin)
Automatická kontrola množství kávy

Objem kontejneru na použité kapse:
10-14 použitých kapslí

Rozměry:
16,6 x 25,2 x 29,1

Barevné provedení:
bílé


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kávovar DeLonghi EN97.W
Diskuze k produktu: kavovar-delonghi-en97w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.