vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kenko MILTOL 400mm F6.7 ED pro Canon

Kalkulačka splátek CETELEM
6981 Kč s DPH

5769 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 141985
Výrobce: KENKO
Záruka: 12 měsíců
Kenko MILTOL 400mm F6.7 ED pro Canon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Teleobjektiv využívající optické členy s extra nízkým rozptylem (ED) a mnohovrstevnou úpravou poskytuje vynikající rozlišení a kontrast obrazu. Optická sestava s minimem optických členů společně s ED skly zajišťuje minimální chromatickou aberaci. Ostření je možné pouze manuálně pomocí širokého zaostřovacího kroužku s hladkým chodem i při nízkých teplotách v rozsahu 262 stupňů. Z minima na maximum lze zaostřit velmi rychle. Objektiv je vybaven stativovým límcem a sluneční clonou, kterou lze pro přenášení nasadit na objektiv obráceně.

Specifikace:
Ohnisková vzdálenost: 400mm
Světelnost (fix): F6.7
Sestava: 2 členy / 1 skupina
Min. zaostřovací vzdálenost: 4m
Průměr filtru: 67mm
Délka: 338mm
Max. průměr: 79.5mm
Váha: 1560g

Produktová videa: http://www.kenkoglobal.com/photo/lens_accessories/lenses/miltol_400mm_f67_ed_lens.html
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kenko MILTOL 400mm F6.7 ED pro Canon
Diskuze k produktu: kenko-miltol-400mm-f67-ed-pro-canon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.