vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kenko ND4 filtr REALPRO 67mm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1351 Kč s DPH

1117 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 226776
Výrobce: KENKO
Záruka: 12 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Filtr snižuje množství světla vstupujícího do čočky, neovlivňuje však barevnou vyáženost fotografovaného obrazu. Umožňuje použít pomalý čas závěrky i u vysoce citlivých fillmů k zachycení a zdůraznění pohybu fotografované scenérie, např. vodopádu, mořských vln, atd. Zároveň snižuje hloubku ostrosti větším odcloněním objektivu, fotografovaný objekt je pak ostrý a jasný, zatímco pozadí je měkce rozostřené.Vlastnost, kterou je vhodné využiít například při focení portrétů. Snížení vstupu světla do objektivu ekvivalentně prodlužuje expozici o 2 EV stupně.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kenko ND4 filtr REALPRO 67mm
Diskuze k produktu: kenko-nd4-filtr-realpro-67mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.