vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kenko polarizační filtr ZETA EX C-PL 58mm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1528 Kč s DPH

1263 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Part no.: 215878
Výrobce: KENKO
Záruka: 12 měsíců
Kenko polarizační filtr ZETA EX C-PL 58mm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nejtenčí a nejlehčí polarizační filtr na světě! Pouze 0,8mm silné sklo, váha pouhých 10g. Sklo je vyrobeno ze 4 tenkých, speciálně leštěných vrstev skla, což v kombinaci s ultra tenkým rámečkem z něj dělá ideální filtr pro širokoúhlé objektivy. I když je filtr extra tenký, má zachovaný závit na přední straně pro připevnění krytky objektivu. Díky nízké váze pracují AF objektivy stejně, jako by na nich filtr nebyl.
Vysoká průhlednost polarizační vrstvy filtru ZETA EX propouští až o 25% více světla než běžné cirkulární polarizační filtry. Díky mnohavrstevné povrchové úpravě (Super Multi-Coating) a nově vyvinuté vrstvě ZR (Zero Reflection) nemá filtr žádné odrazy, světlo do něj vstupuje pod všemi úhly.
Filtr má ultra hladký povrch z nejjemnějších částic skla (Nano Glass Technology), díky čemuž je odolný proti poškrábání a skvrnám.
Všechny filtry série Zeta EX jsou vyráběny ze skla nejvyšší kvality a představují naprostou špičku mezi polarizačními filtry, jsou koncipované především pro profesionální použití v náročných fotografisckých a filmařských podmínkách.
Vyráběné velikosti (mm): 49-52-55-58-62-67-72-77-82

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Kenko polarizační filtr ZETA EX C-PL 58mm
Diskuze k produktu: kenko-polarizacni-filtr-zeta-ex-cpl-58mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.