vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kenko sada mezikroužků 10+16mm pro Sony E bajonet Full Frame/APC-S

Kalkulačka splátek CETELEM
3328 Kč s DPH

2750 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Konvektory
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 090001
Výrobce: KENKO
Záruka: 12 měsíců
Kenko sada mezikroužků 10+16mm pro Sony E bajonet Full Fr...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sada 10/16mm automatických mezikroužků pro Sony bezzrcadlovky s E bajonetem. Vhodné pro alfy s APS-C snímačem i plnoformátové fotoaparáty s E bajonetem. Mezikroužky snižují minimální zaostřovací vzdálenost objektivu, čímž umožňují pořizování makrofotografií standartním objektivem za zlomek nákladů při zachování optické kvality objektivu. Mezikroužky neobsahují optiku, zvětšují vzdálenost mezi objektivem a snímačem fotoaparátu. Plně automatické mezikroužky DG přenášejí veškeré expoziční údaje, tudíž není potřeba provádět korekce. Mezikroužky lze použít jednotlivě i dohromady.

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kenko sada mezikroužků 10+16mm pro Sony E bajonet Full Frame/APC-S
Diskuze k produktu: kenko-sada-mezikrouzku-1016mm-pro-sony-e-bajonet-full-frame-apcs není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.