vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington bezpečnostní klíčový zámek MicroSaver® Ultra pro notebooky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1779 Kč s DPH

1470 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Ostatní k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K67723US
Výrobce: KENSINGTON
Kensington bezpečnostní klíčový zámek MicroSaver® Ultra p...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hlava zámku MicroSaver® je vybavena patentovaným zamykacím mechanismem T-bar. Zámek T-bar poskytuje pevné spojení s bezpečnostním slotem Kensington. Pryžový nárazník zajišťuje pevné spojení mezi zámkem a bezpečnostním slotem a chrání hardware. Dalším prvkem, který odrazuje zloděje, je funkce upozorňující na případnou manipulaci. Při manipulaci se zámkem Kensington MicroSaver® se tento zámek zablokuje a může dokonce zachytit cizí klíče. Ne všechny zámky přenosných počítačů jsou stejné. Mohou se lišit mechanismem, snadností použití a úrovní poskytovaného zabezpečení. Zámek MicroSaver® je vyroben podle náročných technickým norem. S každým standardním zámkem dodáváme dva klíče. Na každém klíči je vyražen jedinečný kód. Pokud jej zaregistrujete online, budeme vám moci zaslat náhradní klíč. Naší starostí je ochrana vaší firmy Zámky Kensington jsou dodávány s ocelovým lankem s vysokým obsahem uhlíku a jsou testovány za přísných podmínek z hlediska odolnosti proti překonání paklíčem, odolnosti proti korozi, úpravám a funkčnosti za extrémních podmínek. Naše zámky stanovují průmyslové normy, jejichž požadavky současně neustále překonávají. Jsou k dispozici řešení s hlavním klíčem Řešení s hlavním klíčem umožňují přizpůsobit fyzické zabezpečení zařízení specifickým potřebám firmy. Můžete omezit přístup pomocí sady zámků, které lze otevřít pomocí hlavního klíče. Zaměstnancům pak dáte jedinečné klíče pro vlastní zámky a vy budete mít hlavní klíč. Případně můžete zaměstnancům dát identické klíče pro odemčení sdílených zařízení – dokonalé řešení pro přenosné počítače a audiovizuální zařízení. Řešení s hlavním klíčem nabízíme ve třech provedeních. 1. Přístup jen pro správce – řešení s jedním klíčem. Absolutní kontrola pomocí jediného klíče 2. Přístup správce s uživatelskými klíči – řešení s hlavním klíčem. Absolutní zabezpečení, snadný individuální přístup 3. Sdílený přístup – řešení se sdílenými klíči. Zabezpečení pro sdílená prostředí

Nejprodávanější zámek pro přenosné počítače a počítačová zařízení na světě jsme vylepšili o ultrasilné 8mm lanko z oceli s vysokým obsahem uhlíku, které zajistí ještě větší bezpečí a klid na duši. Odradí zloděje do krádeže přenosného počítače a osobních informací. Patentovaný zamykací mechanismus T-bar a velmi silné lanko z temperované uhlíkové oceli poskytují ochranný systém, který se upevňuje ke standardnímu bezpečnostnímu slotu Kensington, který je součástí 99 % přenosných počítačů. Od uzamčeného počítače můžete odejít, protože jej necháváte zabezpečený.

- Vysoce bezpečný válečkový a kulatý klíčový zámek s kolíky proti otočení a funkce upozorňující na případnou manipulaci
- 8 mm silné 1 800 mm dlouhé lanko z oceli s vysokým obsahem uhlíku
- Online registrace kódu klíče a možnost dodání náhradního klíče
- Patentovaný zamykací mechanismus T-bar, kolíky proti otočení a funkce upozorňující na případnou manipulaci
- Přístup jen pro správce a přístup pro správce pomocí uživatelských klíčů a řešení s hlavním klíčem a sdíleným přístupem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington bezpečnostní klíčový zámek MicroSaver® Ultra pro notebooky
Diskuze k produktu: kensington-bezpecnostni-klicovy-zamek-microsaver-ultra-pro-notebooky není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.