vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington klíčový zámek ClickSafe™ pro přenosné počítače

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1364 Kč s DPH

1127 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K64637WW
Výrobce: KENSINGTON
Kensington klíčový zámek ClickSafe™ pro přenosné počítače
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zámek Kensington ClickSafe® je nejsilnějším a nejjednodušším zámkem, přičemž nedochází ke snížení ochrany. Bezklíčové zamykání usnadňuje roli zaměstnance v ochraně vašeho podniku. Vše, co musí udělat, je ‘zaklapnout’ jej. Pak bude váš podnik v bezpečí. Zámky Kensington ClickSafe® jsou vyrobeny z nejodolnějších materiálů, aby zajišťovaly nejvyšší zabezpečení kabelových zámků pro přenosné počítače. Lanko z oceli s vysokým obsahem uhlíku, celokovová hlava zámku a přísné testování v reálných podmínkách z hlediska doživotní odolnosti proti překonání paklíčem, korozi a manipulaci při více než 10 000 otočení klíčem je zárukou toho, že snadné použití nebude snižovat celkovou odolnost.

Odolnost proti manipulaci
* Díky pokročilému otáčivému mechanismu pro zamknutí disku s tisíci možnými kombinacemi klíčů jsou zámky ClickSafe® jedněmi z nejodolnějších proti manipulac

Zamykací mechanismus
* Pružinový zamykací mechanismu je potažen vrstvou chromu, která chrání zámek před korozí a opotřebením, a chráněn celokovovým tělem hlavy zámku.

Otáčení
* Hlava zámku se otáčí o 180° kolem osy a o plných 360° kolem kabelu. Tak poskytuje stoprocentní flexibilitu a pohodlné používání.

Další informace :
* Velmi tenká hlava zámku, určená pro použití i s velmi tenkými notebooky
* Dálka lanka zámku je 150cm a lanko je tlusté 5mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington klíčový zámek ClickSafe™ pro přenosné počítače
Diskuze k produktu: kensington-klicovy-zamek-clicksafe-pro-prenosne-pocitace není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.