vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington lankový zámek na UltraBook®

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1785 Kč s DPH

1475 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k notebookům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K64994EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 24 měsíců
Kensington lankový zámek na UltraBook®
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zabezpečení počítačů Ultrabook® může být poměrně složitým úkolem. Zabezpečení počítačů Ultrabook® může být poměrně složitým úkolem. Většinu zámků pro přenosné počítače nelze s ultrabookem nebo počítačem Apple® MacBook® použít, protože hlava zámku je silnější než tělo přenosného počítače. Výsledkem je to, že psaní s nainstalovaným zámkem není kvůli stabilitě základny příjemné. Navíc některé ultratenké přenosné počítače, jako například Macbook Air®, nejsou vůbec vybaveny bezpečnostním slotem, takže hlavu zámku nelze uchytit. Naštěstí existuje řešení, které je stejně tenké a elegantní jako ultrabook: zámek s klíčem MicroSaver pro ultrabooky.


Zámek pro ultrabook má velmi nízký profil a otočnou hlavu, takže jej lze upevnit i na ten nejtenčí ultrabook, aniž byste jej museli zvednout ze stolu. To vše dokáže zajistit zámek s klíčem Kensington pro ultrabooky bez kompromisů s ohledem na bezpečnost, protože je vybaven ocelovým lankem vyztuženým uhlíkem a téměř nepřekonatelným diskovým uzamykacím mechanismem. Zámek s klíčem Kensington pro ultrabooky je ideálním bezpečnostním řešením: i pro ty ultrabooky, které nenabízí vestavěný bezpečnostní slot. Sada zámku obsahuje elegantní adaptér K-slotu, který lze bezpečně upevnit k ultrabooku. Upevněte adaptér pomocí dodaného velmi účinného lepidla, obtočte zámek okolo nohy stolu či jiného vhodného kotvicího objektu, uzamkněte zařízení a užívejte si bezpečí. Ultrabook je nyní maximálně zabezpečený.

Je dostatečně tenký, aby jej bylo možné použít i s tím nejtenčím ultrabookem.
Otočná hlava a kabel pro snadné uchycení a demontáž.
Obsahuje elegantní adaptér K-slotu pro počítače Macbook Air a ultrabooky bez K-slotu.
Patentovaný zamykací mechanismus ve tvaru T poskytuje vynikající odolnost.
Vícežilové 4mm ocelové lanko dlouhé 1 500 mm s vysokým obsahem uhlíku v letecké kvalitě a jádro z temperované uhlíkové oceli
Téměř neprolomitelný diskový zamykací mechanismus
Bezplatná online registrace klíče umožňuje bezpečné nahrazení klíče.
Kompatibilní s přenosnými počítači Ultrabook® a MacBook®.
Technologie Anti-Shear™chrání před narušením silou.
3 úrovně pevnosti lanka: jádro z temperované uhlíkové oceli, ocelové lanko v letecké kvalitě, pletený plášť z nerezové oceli
Vhodné pro libovolný tablet. Jednoduše vložte adaptér do zadní části tabletu a zacvakněte
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington lankový zámek na UltraBook®
Diskuze k produktu: kensington-lankovy-zamek-na-ultrabook není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.