vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington Dvojitá rychlá nabíječka PowerBolt™ 4.2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
813 Kč s DPH

672 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K39576EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 24 měsíců
Kensington Dvojitá rychlá nabíječka PowerBolt™ 4.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dvojitá rychlá nabíječka PowerBolt™ 4.2

Nabíjení dvou tabletů iPad® ve vozidle současně

S dvojitou rychlou nabíječkou Kensington PowerBolt™ 4.2 můžete nabíjet dva tablety iPad® 1., 2. nebo 3. generace z jedné zásuvky ve vozidle. Nabíječka PowerBolt 4.2 je navržena tak, aby bezpečně a co nejrychleji nabila dva tablety iPad současně. Dokáže také rychle nabít i zařízení iPhone a iPod, protože rozpozná připojené zařízení a automaticky poskytne maximální bezpečný nabíjecí proud. Dokonce může poskytovat 2,1 A jednomu nabíjecímu portu USB pro tablet iPad a 1,0 A druhému portu pro zařízení iPhone®. V dnešní době má mnoho lidí více zařízení, než je ve vozidle napájecích konektorů. Díky dvojité rychlé nabíječce PowerBolt 4.2 můžete dorazit do cíle cesty s plně nabitými zařízeními Apple iPad, iPhone i iPod – dokonce i když jedete pouze na druhý konec města. Už žádné hádky o nabíjecí konektor ani vybitá zařízení, když je zrovna potřebujete. Díky dvojité rychlé nabíječce PowerBolt 4.2 strávíte méně času nabíjením a více času psaním e-mailů, sledováním videoklipů, prohlížením Internetu a prací se zařízeními Apple. Dvojitá rychlá nabíječka Kensington PowerBolt 4.2 je dodávána se dvěma kabely s 30kolíkovým konektorem a konektorem USB pro nabíjení a synchronizaci, které lze dokonce odpojit a použít k synchronizaci s počítačem. Kabel Lightning – USB lze použít k nabíjení zařízení iPod Nano®, iPod Touch®, iPhone 5 a iPad mini.

Rychlé nabíjení dvěma porty USB s proudem 2,1 A
Dva odpojitelné kabely pro nabíjení a synchronizaci tabletu iPad
Automatické rychlé nabíjení maximálním bezpečným nabíjecím proudem
Nabíjí zařízení iPad, iPhone a iPod
Vstup: 10–18 V ss.
Výstup: 5 V ss., 4,2 A


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington Dvojitá rychlá nabíječka PowerBolt™ 4.2
Diskuze k produktu: kensington-powerbolt-ultra-car-charger-42-amp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.