vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington univerzální dokovací stanice sd400v s podporou videa a sítě Ethernet

Kalkulačka splátek CETELEM
5257 Kč s DPH

4345 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K33926EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 12 měsíců
Kensington univerzální dokovací stanice sd400v s podporou...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Proměňte přenosný počítač ve stolní systém díky univerzální dokovací stanici Kensington sd400v s podporou videa a sítě Ethernet. Stačí k přenosnému počítači připojit jediný kabel USB – ihned získáte pohodlí a kabelové připojení k Internetu. Tento systém můžete sdílet s jakýmkoli uživatelem. Díky technologii připojení typu plug&play je prvotní instalace skutečně otázkou jednoduchého zapojení. Není třeba žádný software na disku CD.

* Je kompatibilní se všemi značkami přenosných počítačů, takže dokovací stanice bude použitelná i v případě, že svůj přenosný počítač nahradíte jiným (je požadováno připojení USB)
* K dispozici máte veškeré porty, které můžete potřebovat, včetně portu Ethernet 10/100 pro spolehlivé připojení k Internetu bez výpadků, ke kterým může dojít u bezdrátových sítí
* Spolupracuje se širokoúhlými a standardními počítačovými monitory, projektory a televizory HDTV až do rozlišení 2 048 x 1 152 pixelů nebo 1080p
* Díky možnosti připojení za provozu se můžete připojit k doku a zaměňovat zařízení bez nutnosti vypnout systém
* Díky systému plug&play je prvotní instalace skutečně otázkou jednoduchého zapojení. Není třeba žádný software na disku CD*. Ideální pro kancelářské prostory sdílené více uživateli. * Automatická instalace je podporována u všech počítačů se systémem Windows

Kompatibilita operačních systémů: Počítače se systémy Windows® XP (SP2, SP3, včetně verzí Tablet PC), Windows Vista® SP1 (32bitová a 64bitová verze) nebo novější. Automatická instalace je podporována u všech počítačů se systémem Windows® XP nebo Windows Vista®. NENÍ kompatibilní s počítači Mac (pro počítač Mac zakupte model K33930) Rozdíly funkcí oproti modelu K33930: automatická instalace (pro prvotní instalaci není třeba disk CD) síťový port nebude s počítači MAC spolupracovat. Možnosti připojení periferních zařízení: Zvuk: Přední zvukové porty (zvukový vstup/výstup), zadní port reproduktorů (zvukový výstup) Porty USB: 5 vždy zapojených portů USB 2.0 Síť: 10/100 ethernet Externí monitor: DVI nebo VGA (s dodaným adaptérem DVI – VGA). Volitelně HDMI při zakoupení adaptéru DVI – HDMI (není součástí). Spolupracuje se širokoúhlými a standardními počítačovými monitory, projektory a televizory HDTV o rozlišení až 2 048 x 1 152 pixelů nebo 1 080p. Slot bezpečnostního kabelu na bočním panelu: Přidejte bezpečnostní kabel Kensington (prodáván zvlášť) a kombinací s kabelovým zámkem zajistěte jak dokovací stanici, tak připojená periferní zařízení Indikátor LED: Zelená značí, že dokovací stanice pracuje a je připojena k počítači. Obsah balení: Dokovací stanice USB sd400v, kabel USB, napájecí adaptér k zapojení do zásuvky 2,5 A, adaptér DVI – VGA, příručka Začínáme.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington univerzální dokovací stanice sd400v s podporou videa a sítě Ethernet
Diskuze k produktu: kensington-univerzalni-dokovaci-stanice-sd400v-s-podporou-videa-a-site-ethernet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.