vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Razer BlackWidow Tournament Ed. Stealth 2014 - US

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2682 Kč s DPH

2217 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ03-00811700-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Razer BlackWidow Tournament Ed. Stealth 2014 - US
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Plně mechanickaacute; klaacute;vesnice Razer BlackWidow Tournament Stealth 2014nbsp;maacute; vynikajiacute;ciacute; odezvu a neskutečně rychleacute; reakce na každyacute; dotek. Komapaktniacute; tělo bez numerickeacute; klaacute;vesnice maacute; oddělitelnyacute; kabel pro jescaron;tě snadnějscaron;iacute; přenaacute;scaron;eniacute;. Vyzkouscaron;ejte naprosto novyacute; pocit diacute;ky mechanickeacute; technologii s jasnou, ale přesto velmi tichou zvukovou odezvou. Extreacute;mně ticheacute; spiacute;nače klaacute;ves s optimalizovanou ovlaacute;daciacute; silou a sniacute;ženyacute;m zdvihem vaacute;m umožniacute; zadaacute;vat přiacute;kazy rychleji, než na jakeacute;koli jineacute; obyčejneacute; herniacute; klaacute;vesnici.
Minimalistickyacute; design s jasnyacute;mi liniemi, jde ruku v ruce s ergonomiiacute; a důrazem na efektivniacute; použiacute;vaacute;niacute;. Matnyacute; černyacute; povrch je vysoce odolnyacute; proti otiskům prstů a potenciaacute;lniacute;m nečistotaacute;m. Pokročilyacute; anti-ghosting zajistiacute;, abyste dokaacute;zali najednou stisknout tolik tlačiacute;tek, kolik maacute;te prstů na obou rukou. Každaacute; klaacute;vesa je zaregistrovaacute;na ve spraacute;vneacute;m pořadiacute; a pomůže vaacute;m tak k viacute;tězneacute; hře.
Intuitivniacute; software Razer Synapse 2.0 je mozek tohoto hi-tech zařiacute;zeniacute;. Automaticky se synchronizuje s cloudovyacute;m serverem a staacute;hne nejnovějscaron;iacute; ovladače i firmware. Naviacute;c si diacute;ky němu můžete snadno uklaacute;dat svaacute; herniacute; nastaveniacute;, jakou jsou makra a přiřazeneacute; klaacute;vesy. Přiacute;mo při hraniacute; je možneacute; přepiacute;nat mezi 20 konfigurovatelnyacute;mi profily. Zvukovaacute; i jinaacute; meacute;dia lze snadno ovlaacute;dat multimediaacute;lniacute;mi klaacute;vesami.
Speciaacute;lniacute; vlastnosti: Anti-ghosting technologie rozpoznaacute;vajiacute;ciacute; až 10 současně stisknutyacute;ch klaacute;ves 20 nastavitelnyacute;ch profilů Plně programovatelneacute; klaacute;vesy se zaacute;znamem maker za běhu 5 programovatelnyacute;ch klaacute;ves na makra Multimediaacute;lniacute; klaacute;vesy Nastavitelnyacute; herniacute; režim (vypne klaacute;vesy Windows) Oddělitelnyacute; spleacute;tanyacute; optickyacute; kabel Životnost spiacute;načů 60 milionů uacute;hozů Razer Synapse 2.0 Ochrannyacute; obal pro přenaacute;scaron;eniacute;
Rychlost odezvy: 1000 Hz (1 ms)
Ovlaacute;daciacute; siacute;la: 45 g
Systeacute;moveacute; požadavky: PC s USB portem Windows 8 / 7 / Vista / XP (32-bit) Mac OS X 10.6 - 10.7 a vyscaron;scaron;iacute; Internetoveacute; připojeniacute; (na instalaci ovladačů) Minimaacute;lně 200 MB miacute;sta na disku


Parametry a specifikace:
Určeniacute;
Herniacute;

Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute;

Vyacute;bava
Makro klaacute;vesy

Barva
Černaacute;

Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute; USB

Levyacute; shift
Scaron;irokyacute;

Kurzoroveacute; scaron;ipky
Klasickeacute;

Uspořaacute;daacute;niacute; (Layout)
Lokalizace
Anglickaacute;

Typ klaacute;ves
Klasickeacute;

Uspořaacute;daacute;niacute; prvků
Klasickeacute;

Enter
Jednořaacute;dkovyacute;

Backspace
Scaron;irokyacute;

Levyacute; shift
Scaron;irokyacute;

Kurzoroveacute; scaron;ipky
Klasickeacute;

Rozměry
Scaron;iacute;řka
36,6 cm (366 mm)

Hloubka
3 cm (30 mm)

Vyacute;scaron;ka
15,4 cm (154 mm)

Hmotnost

950 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Razer BlackWidow Tournament Ed. Stealth 2014 - US
Diskuze k produktu: keyboard-razer-blackwidow-tournament-stealth-2014 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.