vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kingston DDR4 16GB (Kit 4x4GB) HyperX FURY DIMM 2133MHz CL14 černá

Kalkulačka splátek CETELEM
5267 Kč s DPH

4353 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Paměti, RAM nebo Paměti DDR4 PC
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: HX421C14FBK4/16
Výrobce: KINGSTON
Záruka: 99 měsíců
Kingston DDR4 16GB (Kit 4x4GB) HyperX FURY DIMM 2133MHz C...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Plug and play pro vysoký výkon s čipovými sadami Intel řady 100 a X99.

Paměť HyperX® FURY DDR4 se automaticky přetaktovává na nejvyšší dostupnou frekvenci, až do hodnoty 2 666 MHz*, a poskytuje tak okamžitý špičkový výkon pro základní desky s čipovými sadami Intel řady 100 a X99. Jedná se o malou investici pro prémiové součásti, které doplňují 2, 4, 6 a 8jádrové procesory Intel, a umožňují tak rychlejší úpravy videa, 3D vykreslování, hraní a procesy využívající umělé inteligence. Paměť FURY DDR4 je dostupná s kapacitami 4 GB a 8 GB, a v sadách 8 GB – 64 GB. Stylový, nízkoprofilový chladič s designem FURY umožňuje ukázat vaše stylové vybavení.


Automatické přetaktování do 2 666 MHz 1
Dostupný, vysoce výkonný upgrade
Při napětí 1,2 V je spotřeba nižší než u paměti DDR3
Stylový nízkoprofilový chladič v asymetrickém designu řady FURY


Plug and play

Paměť HyperX FURY DDR4 představuje první produktovou řadu, která nabízí automatické přetaktování až do nejvyšší dostupné frekvence. Získejte rychlost, kterou potřebujete – bez problémů.
Optimalizováno pro čipové sady Intel řady 100 a X99

Paměti HyperX FURY DDR4 představují nejnovější generaci technologie DRAM pro čipové sady řady 100 nebo X99, která je 100% testovaná a optimalizovaná pro zaručenou kompatibilitu a snadné přetaktování.

Nízká spotřeba

Nízká spotřeba pamětí HyperX FURY DDR4 znamená méně zbytečného tepla a vyšší spolehlivost. Nízké napětí 1,2 V vyžaduje nižší proud ze systému, a znamená tak chladnější a tišší počítač.


Nízkoprofilový stylový chladič

Vystupte z řady a ukažte svůj styl s asymetrickým designovým chladičem FURY. Paměti FURY DDR4 jsou k dispozici v černém provedení shodném s deskou tištěného spoje, a doplňují tak všechny základní desky s čipovou sadou Intel řady 100 nebo X99.
Paměť HyperX PnP bude pracovat s většinou systémů DDR4 až do taktovacích frekvencí umožněných systémem BIOS výrobce. Technologie PnP nemůže zvyšovat frekvenci systémové paměti rychleji, než to umožňuje systém BIOS výrobce.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kingston DDR4 16GB (Kit 4x4GB) HyperX FURY DIMM 2133MHz CL14 černá
Diskuze k produktu: kingston-16gb-2133mhz-ddr4-nonecc-cl14-dimm-kit-of-4-hyperx-fury-black-series není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.