vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

32GB Kingston DT MicroDuo USB 3.0. OTG

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
428 Kč s DPH

354 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: DTDUO3/32GB
Výrobce: KINGSTON
Váha: 0,028
Záruka: 60 měsíců
32GB Kingston DT MicroDuo USB 3.0. OTG
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


DTDUO 3.0


Rychlý a snadný a přenos souborů mezi smartphonem, tabletem a počítačem


Rozšířené úložiště pro tablety a smartphony.

Flash disky DataTraveler microDuo představují kompaktní a pohodlné úložiště dat pro tablety a smartphony. Disk podporuje funkci USB OTG (On-The-Go). Standard USB OTG umožňuje tablety a smartphony přímo připojovat k podporovaným USB zařízením.
Flash disky DataTraveler microDuo umožňují používat porty microUSB, které se často využívají pro dobíjení zařízení, jako rozšiřující porty pro doplňkové úložiště. Disky DTDUO, které jsou ideální pro ukládání velkých souborů při cestování, poskytují tabletům a smartphonům bez slotu micro SD funkci plug-and-play, a to vše za nižší cenu na GB než u rozšíření interní paměti mobilních zařízení.


Vzhledem k tomu, že smartphony a tablety dnes dokážou zaznamenávat HD video a fotografovat ve vyšším rozlišení, prostor na těchto zařízeních se zaplňuje rychleji než kdy dříve. Flash disky DTDUO umožňují uživatelům přesouvat soubory, fotografie, videa a další obsah, aniž by museli zařízení připojovat k počítači, a obsah tak přesunout či zálohovat. Sdílení velkých souborů mezi mobilními zařízeními je snazší než používání cloudových služeb a nepotřebujete žádný kabel pro přenos údajů mezi zařízením a počítačem.
Flash disky DT microDuo jsou k dispozici ve standardu USB 2.0 nebo USB 3.0. Jsou malé, lehké a snadno přenosné. Se svým elegantním designem se navíc hodí k jakémukoli mobilnímu zařízení. Otočná krytka chrání konektor microUSB před poškozením.#leftcolumn { width: 48%; float: left}
#rightcolumn { width: 48%; float: right}

Pro zařízení s OS Android 4.0+ s podporou USB OTG


DataTraveler microDuo 3.0 od společnosti Kingston nabízí kompaktní a pohodlné rozšíření úložiště.

Neoddělitelná otočná krytka
S pohodlnou neoddělitelnou krytkou chrání DTDUO30 konektor microUSB před nárazy a údery. Protože není možné ji sundat, nemusíte si dělat starosti s tím, že se ztratí.


Rozšiřte úložiště svého telefonu či tabletu
Flash disk DataTraveler microDuo 3.0 od společnosti Kingston poskytuje rozšířené úložiště pro všechna mobilní zařízení s OS Android™ OTG. Můžete zálohovat soubory*, fotografie, videa apod. a sdílet je s ostatními mobilními zařízeními nebo i s počítačem snadněji než při využití cloudových služeb.

Ultra kompaktní provedení


Díky ultra kompaktnímu provedení jsou disky DTDUO30 ideálním doplňkem vašeho mobilního zařízení. Zbavte se nutnosti nosit s sebou překážející kabely kvůli přístupu k přenosnému úložišti OTG.
Disk je možné používat jako standardní flash disk USB.


DataTraveler microDuo 3.0 od společnosti Kingston nabízí kompaktní a pohodlné rozšíření úložiště.

Pro pohodlné přenášení je součástí balení i šňůra na krk.
Disk DTDUO30 si můžete vzít všude, kam chcete, na šňůře na krk, která je součástí dodávky. Připojte disk ke kroužku na klíče a budete mít jistotu, že rozšíření úložiště budete mít vždy po ruce.

*Pro přenos souborů potřebujete aplikaci pro přenos souborů. Aplikaci ES File Explorer si můžete stáhnout ze serveru Google Play trade; . Android a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google Inc.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 32GB Kingston DT MicroDuo USB 3.0. OTG
Diskuze k produktu: kingston-32gb-dt-microduo-usb-30-micro-usb-otg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.