vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kingston flash disk 32GB DT SE9 G2 USB 3.0 (čtení/zápis: 100/15MB/s) kovový

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
349 Kč s DPH

288 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DTSE9G2/32GB
Výrobce: KINGSTON
Záruka: 60 měsíců
Kingston flash disk 32GB DT SE9 G2 USB 3.0 (čtení/zápis: ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lehkyacute; a stylovyacute; disk USB 3.0.


Flash disk DataTraveler reg; SE9 G2 USB 3.0 od společnosti Kingston nabiacute;ziacute; možnost uklaacute;daacute;niacute;, přenosu a sdiacute;leniacute; až 128GB vascaron;ich obliacute;benyacute;ch fotografiiacute;, videiacute;, hudebniacute;ch a dalscaron;iacute;ch souborů. Stylovyacute; design bez krytky je zaacute;rukou, že krytku neztratiacute;te, mimořaacute;dně kompaktniacute; provedeniacute; bude vyhovovat jakeacute;mukoli životniacute;mu stylu.
DataTraveler SE9 G2 nyniacute; nabiacute;ziacute; vysokou rychlost standardu USB 3.0 a tiacute;m paacute;dem uacute;sporu času při přenaacute;scaron;eniacute;, sdiacute;leniacute; či uklaacute;daacute;niacute; souborů. Trvanliveacute; a obliacute;beneacute; kovoveacute; pouzdro s pevnyacute;m kroužkem na kliacute;če lze upravit doplněniacute;m loga a/nebo digitaacute;lniacute;ch souborů propagujiacute;ciacute;ch vascaron;i organizaci či značku.


Disk DataTraveler SE9 se opiacute;raacute; o pětiletou zaacute;ruku a pověstnou spolehlivost produktů společnosti Kingston reg; .

Design bez krytky

DataTraveler SE9 G2 se vyznacuje lehkyacute;m designem bez krytky a mimoraacute;dne kompaktniacute;m provedeniacute;m, diacute;ky ktereacute;mu mužete s sebou disk braacute;t uacute;plne vscaron;ude.
Vysokeacute; rychlosti

Pusobiveacute; vyacute;kony USB 3.0 znamenajiacute;, že již nebudete muset cekat, až se dokonciacute; prenos dat. Pro vascaron;e pohodliacute; je disk DataTraveler SE9 G2 zpetne kompatibilniacute; se systeacute;my USB 2.0.


Možnost prizpusobeniacute;

Prizpusobte disky DataTraveler SE9 G2 doplneniacute;m loga a/nebo digitaacute;lniacute;ch souboru propagujiacute;ciacute;ch vascaron;i organizaci.
Zaacute;ruka

Pro vaacute;scaron; jescaron;te vetscaron;iacute; klid se disk DataTraveler SE9 opiacute;raacute; o petiletou zaacute;ruku, bezplatnou technickou podporu a povestnou spolehlivost, diacute;ky ktereacute; je Kingston scaron;pickou v oblasti pametiacute;.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kingston flash disk 32GB DT SE9 G2 USB 3.0 (čtení/zápis: 100/15MB/s) kovový
Diskuze k produktu: kingston-32gb-usb-30-datatraveler-se9-g2-metal-casing není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.