vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

64GB Kingston USB 3.1/3.0 HyperX Savage 350R/180W

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1253 Kč s DPH

1036 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HXS3/64GB
Výrobce: HyperX
Váha: 0,05
Záruka: 60 měsíců
64GB Kingston USB 3.1/3.0 HyperX Savage 350R/180W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Disk USB HyperX Savage
Meacute;ně čekaacute;niacute;, viacute;ce hry.
Flash disk USB HyperXreg; Savage nabiacute;ziacute; vysokou rychlost až 350 MB/s*. Uscaron;etřiacute; tak čas během přenosu souborů a umožňuje rychlyacute; přiacute;stup, editaci a přenos souborů z disku, aniž by dochaacute;zelo ke zpomaleniacute; vyacute;konu. Disky o kapacitaacute;ch až 256 GB se vyznačujiacute; dostatkem miacute;sta pro velkeacute; digitaacute;lniacute; soubory, jako jsou filmy, obraacute;zky ve vysokeacute;m rozliscaron;eniacute;, hudebniacute; soubory apod. Disk vyhovuje specifikaciacute;m USB 3.1 Gen 1, takže dokaacute;že využiacute;t možnostiacute; portů USB 3.1 na stolniacute;ch počiacute;tačiacute;ch a noteboociacute;ch, a vyznačuje se teacute;ž zpětnou kompatibilitou s porty USB 3.0 a USB 2.0. HyperX Savage je stylovyacute; disk s elegantniacute;m černyacute;m pouzdrem a typickyacute;m logem HyperX v červeneacute;m provedeniacute;, jež mu daacute;vaacute; agresivniacute; vzhled. Je určen pro různeacute; platformy a herniacute; konzole**, včetně systeacute;mů PS4trade;, PS3trade;, Xbox Onetrade; a Xbox 360reg;.
bull; Ohromujiacute;ciacute; přenosoveacute; rychlosti bull; Vysokaacute; kapacita bull; Standard USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) bull; Novaacute;torskyacute; design bull; Kompatibilita s různyacute;mi platformami
* Rychlost se může liscaron;it v zaacute;vislosti na hardwaru, softwaru i způsobu použitiacute;. ** Podporu teacute;to funkce si ověřte u vyacute;robce konzole.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 64GB Kingston USB 3.1/3.0 HyperX Savage 350R/180W
Diskuze k produktu: kingston-64gb-hyperx-savage-usb-disk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.