vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

KINGSTON 8GB USB 3.0 DataTraveler SE9 G2 (Metal casing)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
232 Kč s DPH

192 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: KINGSTON
Záruka: 60 měsíců
KINGSTON 8GB USB 3.0 DataTraveler SE9 G2 (Metal casing)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lehký a stylový disk USB 3.0.


Flash disk DataTraveler ® SE9 G2 USB 3.0 od společnosti Kingston nabízí možnost ukládání, přenosu a sdílení až 128GB vašich oblíbených fotografií, videí, hudebních a dalších souborů. Stylový design bez krytky je zárukou, že krytku neztratíte, mimořádně kompaktní provedení bude vyhovovat jakémukoli životnímu stylu.


DataTraveler SE9 G2 nyní nabízí vysokou rychlost standardu USB 3.0 a tím pádem úsporu času při přenášení, sdílení či ukládání souborů. Trvanlivé a oblíbené kovové pouzdro s pevným kroužkem na klíče lze upravit doplněním loga a/nebo digitálních souborů propagujících vaši organizaci či značku.


Disk DataTraveler SE9 se opírá o pětiletou záruku a pověstnou spolehlivost produktů společnosti Kingston ® .

Design bez krytky

DataTraveler SE9 G2 se vyznacuje lehkým designem bez krytky a mimorádne kompaktním provedením, díky kterému mužete s sebou disk brát úplne všude.


Vysoké rychlosti

Pusobivé výkony USB 3.0 znamenají, že již nebudete muset cekat, až se dokoncí prenos dat. Pro vaše pohodlí je disk DataTraveler SE9 G2 zpetne kompatibilní se systémy USB 2.0.


Možnost prizpusobení

Prizpusobte disky DataTraveler SE9 G2 doplnením loga a/nebo digitálních souboru propagujících vaši organizaci.


Záruka

Pro váš ješte vetší klid se disk DataTraveler SE9 opírá o petiletou záruku, bezplatnou technickou podporu a povestnou spolehlivost, díky které je Kingston špickou v oblasti pametí.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k KINGSTON 8GB USB 3.0 DataTraveler SE9 G2 (Metal casing)
Diskuze k produktu: kingston-8gb-usb-30-datatraveler-se9-g2-metal-casing není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.