vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

480GB Kingston DC400 SSD SATA 3 2.5 7mm

Kalkulačka splátek CETELEM
5869 Kč s DPH

4850 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEDC400S37/480G
Výrobce: KINGSTON
Váha: 0,091
Záruka: 60 měsíců
480GB Kingston DC400 SSD SATA 3 2.5 7mm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Spolehlivý, vysoce výkonný disk s nízkou latencí, navržený pro datová centra.
Disk SSD Kingston DC400 nabízí konzistentní aplikační výkon a nízkou latenci v širokém rozsahu zatížení čtení/zápis a také standardní i uživatelsky přizpůsobitelný dodatečný úložný prostor pro zlepšení výkonu v náhodných operacích IOP, díky čemuž je disk ideální pro datová centra. Firmware podnikové třídy zlepšuje latenci a pomáhá disku DC400 konzistentně dosahovat krátké časy přístupu k datům při ustáleném zatížení. Disk je k dispozici v modelu s optimalizovaným výkonem s vyšší hodnotou IOP pro rychlejší aplikační výkon a sníženou latencí při ukládání dat a dále v modelu optimalizovaném pro čtení, který je z továrny naladěn na zatížení vyžadující vysoké výkony při čtení dat. Všechny modely nabízejí spolehlivost očekávanou pro podniková řešení, s ochranou dat mezi koncovými body, funkcemi SmartECC, SmartRefresh a správou výpadku napájení řízenou firmwarem. Disk DC400 se dodává s legendární předprodejní a poprodejní podporou a pětiletou omezenou zárukou. Kromě toho je k dispozici webový program Dotažte se odborníka společnosti Kingston, stejně jako bezplatná aplikace SSD Manager, kterou si můžete stáhnout.
• Konzistentně vysoký stálý počet IOP a nízká latence • Konfigurovatelnost dostupného dodatečného úložného prostoru • Model optimalizovaný pro výkon a model optimalizovaný pro čtení na zvláštní objednávku • Spolehlivost podnikové třídy • Legendární podpora společnosti Kingston


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 480GB Kingston DC400 SSD SATA 3 2.5 7mm
Diskuze k produktu: kingston-flash-ssd-480gb-ssdnow-dc400-ssd-sata-3-25 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.