vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kingston 960GB SSD disk HyperX Predator PCIe Gen2 x4 (M.2) no adapter

Kalkulačka splátek CETELEM
13150 Kč s DPH

10868 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SHPM2280P2/960G
Výrobce: KINGSTON
Záruka: 24 měsíců
Kingston 960GB SSD disk HyperX Predator PCIe Gen2 x4 (M.2...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Disk SSD HyperX Predator nabízí velkou kapacitu a neuvěřitelnou rychlost, a to jak při práci s komprimovatelnými, tak s nekomprimovatelnými daty. Pomůže vašemu počítači mezi špičku. Disk je rychlejší než disky SSD využívající rozhraní SATA a dosahuje rychlosti až 1400MB/s při čtení a 1000MB/s při zápisu. Výsledkem je mimořádně rychlý multitasking a celkově vyšší rychlost systému. Disk je vybaven rozhraním PCIe Gen 2.0 x4, jež mu umožňuje dosahovat vysokých výkonů, a vyznačuje se kompaktními rozměry standardu M.2, takže jej lze využít u nové generace stolních počítačů se slotem M.2 PCIe. Disk HyperX Predator SSD se dodává s tříletou zárukou a bezplatnou technickou podporou, jež vás udrží mezi vítězi.
• Řadič Marvell • Rozhraní PCIe Gen 2.0 x4 standardu M.2 (volitelně s adaptérem o poloviční výšce a délce) • Rychlost až 1400MB/s při čtení a 1000MB/s při zápisu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kingston 960GB SSD disk HyperX Predator PCIe Gen2 x4 (M.2) no adapter
Diskuze k produktu: kingston-hyperx-predator-960gb-pcie-gen2-x4-m21400-1000mb-sno-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.