vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

4GB Kingston IronKey D300 šifrovaný USB 3.0 FIPS Level 3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2275 Kč s DPH

1880 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: IKD300/4GB
Výrobce: KINGSTON
Záruka: 60 měsíců
4GB Kingston IronKey D300 šifrovaný USB 3.0 FIPS Level 3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Chraňte citlivá data pomocí nejpokročilejší úrovně zabezpečení.

USB flash disk IronKeyTM D300 společnosti Kingston nabízí pokročilou úroveň zabezpečení, která staví na funkcích zajišťujících ochranu citlivých informací, díky kterým se IronKey stal respektovaným řešením. Disk má certifikaci FIPS 140-2 Level 3 a je vybaven 256bitovým hardwarovým šifrováním AES v režimu XTS. Další úrovní zabezpečení je, že disk využívá digitálně podepsaný firmware, díky čemuž je imunní vůči BadUSB, a povinně vyžaduje ochranu složitým heslem* s minimálními charakteristikami, které brání neoprávněnému přístupu. Šifrování a dešifrování je prováděno na disku, aniž by byly zanechány jakékoliv stopy v hostitelském systému a disk se uzamkne a přeformátuje po 10 neplatných pokusech o přístup, aby se tak chránil před útoky hrubou silou.

Model se správou
Disk IronKey D300 je dostupný jako model se správou, který vyžaduje IronKey EMS od DataLocker** a umožňuje centrální správu přístupu k disku a využití pro tisíce disků. Buď v rámci cloudu nebo lokálně si vynucuje specifické zásady disku, například sílu hesla a omezení počtu opakování pokusů, a umožňuje správcům vzdáleně deaktivovat ztracené nebo odcizené disky, obnovit ztracená hesla a další.

Všechny modely
Robustní a zabezpečený disk IronKey D300 je opatřen zinkovým pouzdrem a epoxidovou pečetí umožňující zviditelnit neoprávněnou manipulaci, což zaručuje fyzické zabezpečení, takže můžete být v klidu, že disk vydrží i ty nejnáročnější situace. Je možné je přizpůsobit, snadno se používá, je vodotěsný do hloubky 4 stop a odpovídá normě IEC 60529 IXP8***. Technologie SuperSpeed (USB 3.0) znamená, že nebudete muset dělat žádné kompromisy ohledně rychlosti. Disk IronKey D300 umožňuje rychlé přenosy dat a díky přidání odborných znalostí společnosti Kingston k pamětem flash a nejnovějším technologiím čipů NAND Flash a řadiče se můžete spolehnout na toto řešení, které vám vydrží mnoho nadcházejících let.

• Pokročilá úroveň zabezpečení, která staví na vlastnostech, díky kterým se disk IronKey stal respektovaným
• Dostupné v provedení se správou, která vyžaduje technologii IronKey EMS od DataLocker****
• Robustní a zabezpečené pouzdro splňující normy IronKey
• Rychlé přenosy dat využívající nejnovější technologii čipů NAND Flash a řadiče
• Možnosti uživatelských úprav
• Jednoduché používání

*Požadavky na heslo stanovené správcem během nastavení pomocí IronKey EMS pro disky se správou IronKey D300.
**IronKey EMS od DataLocker, je nutné zakoupit samostatně. Další informace na webu DataLocker.com
***Produkt musí být před použitím suchý a čistý.
****IronKey EMS od DataLocker, je nutné zakoupit samostatně. Další informace na webu DataLocker.com

Vlastnosti:
* Rozměry 77.9 mm x 22.2 mm x 12.05 mm
* Voděodolný IEC 60529 IPX8.
* Rychlost USB 3.0

Více info o šifrovaných USB flash na stránkách Kingstonu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 4GB Kingston IronKey D300 šifrovaný USB 3.0 FIPS Level 3
Diskuze k produktu: kingston-ironkey-d300-4gb-256bit-aes-usb30 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.