vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kingston Flash SSD 240GB SSDNow M.2 SATA 6Gbps (Single Side)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2712 Kč s DPH

2241 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SM2280S3G2/240G
Výrobce: KINGSTON
Váha: 0,175
Záruka: 24 měsíců
Kingston Flash SSD 240GB SSDNow M.2 SATA 6Gbps (Single Side)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Disk SSD M.2 SATA G2 společnosti Kingston je tenký a kompaktní interní SSD disk bez pouzdra, který v sobě kombinuje vysokou kapacitu s nízkou spotřebou a slouží jako spolehlivá vyrovnávací paměti nebo primární úložiště pro operační systém a aplikace. Je vhodný pro základní desky stolních počítačů využívajících čipovou sadu Intel 9x a do populárních počítačů s malou skříní (SFF), včetně ultrabooků, notebooků a tabletů. Disk SSD M.2 2280 SATA G2 lze snadno integrovat do konstrukčních řešení s konektory M.2. Je ideální pro výrobce systémů a koncové uživatele, kteří si počítače staví sami.
Disk M.2 SATA G2 SSD je lehčí než disky SSD s pouzdrem a optimalizuje své výkonnostní parametry s pokročilou technologií správy nepotřebných souborů, vyrovnáváním míry opotřebování paměťových čipů a podporou technologie TRIM. To vše umožňuje udržovat výkonnost konzistentní v průběhu celé životnosti disku1 DevSleep je nedávným dodatkem specifikace SATA. Jedná se o účinnou možnost řízení spotřeby, která minimalizuje spotřebu energie a prodlužuje životnost baterie. Firmwarová ochrana před výpadkem napájení zachovává integritu dat a zajišťuje, že data ve vyrovnávací paměti jsou neustále obnovována a ukládána do NAND, což disku umožňuje obnovená v případě vypnutí systému, které nebylo standardní.
Doplňková technologie Kingston SSD Manager (KSM) monitoruje záruční stav a zdraví disku SSD prostřednictvím webových stránek společnosti Kingston. Disk SSD M.2 SATA G2 se opírá o pověstnou spolehlivost produktů společnosti Kingston® a navíc nabízí pětiletou záruku2 i bezplatnou technickou podporou.
" Prostorově úsporné provedení bez pouzdra je vhodné pro ultratenké počítače
" Víceúčelový konektor SFF nahrazuje malé sloty mSATA a mini-PCIe
" Kapacita až 480 GB3
" Disky SSD M.2 Gen 2 jsou podpořeny pětiletou omezenou zárukou2

1. Na základě výkonnosti běžné součásti z výroby s využitím základní desky SATA Rev. 3.0. Rychlost se může lišit v závislosti na hardwaru, softwaru i způsobu použití. Náhodné čtení/zápis pomocí technologie IOMETER Random 4k je založeno na použití oddílu o velikosti 8 GB.
2. Omezená záruka na 5 let, nebo "Zbývající životnost" SSD, což je možné určit podle údajů nástroje Kingston SSD Manager (kingston.com/SSDManager). Nový, nepoužitý výrobek bude vykazovat hodnotu indikátoru opotřebování jedno sto (100), zatímco produkt na konci své limitu odolnosti vůči cyklům mazání bude vykazovat hodnotu indikátoru opotřebování jedna (1). Podrobnosti naleznete na webu kingston.com/wa.
3. Část z uvedené kapacity paměťového zařízení Flash je využita na formátování a další funkce, a proto není k dispozici pro úložný prostor. Z tohoto důvodu je vlastní kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je kapacita uvedená na produktech. Další informace naleznete v Průvodci paměťovými zařízeními flash od společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kingston Flash SSD 240GB SSDNow M.2 SATA 6Gbps (Single Side)
Diskuze k produktu: kingston-ssd-m2-sata-g2-240gb-up-to-550-330mb-s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.