vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust eLight LED osvětlená klávesnice CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
756 Kč s DPH

625 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Klávesnice
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 17375
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
Trust eLight LED osvětlená klávesnice CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Trust; Třída produktu: Klávesnice; Typ klávesnice: Multimediální; Typ konektoru: USB 2.0; Rozložení kláves: CZ layout; Počet kláves: 104; Barva: Černá ; Myš v sestavě: Ne; Další vlastnosti: Kompaktní prostorově úsporný design, ideální pro udržení pořádku; Další vlastnosti: 12 praktických zkratek pro funkční klávesy pro přímý přístup k funkcím; Operační systém: Windows 7, Windows XP/Vista; Čistá hmotnost: 0.759 kg; Hrubá hmotnost: 0.951 kg; Další informace: www.Trust.com/17375


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust eLight LED osvětlená klávesnice CZ
Diskuze k produktu: klav-trust-elight-led-illuminated-keyboard-cz-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.