vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

kláv. TRUST Thinity Wireless Entertainment KB CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1452 Kč s DPH

1200 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 17334
Výrobce: TRUST
Záruka: 36 měsíců
kláv. TRUST Thinity Wireless Entertainment KB CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní ultratenká bezdrátová klávesnice s integrovaným touchpadem, s multimediálními klávesami a vestavěnou Li-ion baterií s oddělenou kolébkou na napájení. Ideální ovladač pro počítače s aplikací Media Center, PlayStation 3 a XBox 360.

Již nepotřebujete samostatnou myš: získejte plnou kontrolu nad svým PC, zařízením PlayStation 3 nebo XBox 360 pomocí integrovaného touchpadu (s funkcí automatické posouvání). Využijte aplikaci Media Center: ovládejte filmy, hudbu, alba fotografií, prezentace, hry a procházení internetem z jakéhokoli pohodlného místa.

Vestavěná výkonná Li-ion baterie s dlouhou živostností, kterou lze snadno dobít umístěním do samostatné kolébky. Minipřijímač USB s bezdrátovou technologií 2,4 GHz pro vynikající provoz bez přerušení s dosahem až 10 metrů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k kláv. TRUST Thinity Wireless Entertainment KB CZ
Diskuze k produktu: klav-trust-thinity-wireless-entertainment-kb-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.