vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810, pro Windows, Android a iOS, US

Kalkulačka splátek CETELEM
3125 Kč s DPH

2583 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 920-004321
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,36
Záruka: 36 měsíců
Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810, pro Windows...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
podrobné info na www.logitech.com ; infolinka +420 239 000 335

EAN:5099206038349

obrázek je ilustrativní

Logitech BluetoothIlluminated Keyboard K810 pro Windows®, Android® a iOS® - stylová podsvícená klávesnice s funkcí snadného přepínání mezi počítačem, tabletem a chytrým telefonem jedním dotykem. Klávesy jsou ostré, jasné a vždy snadno čitelné díky podsvícení s funkcí automatického nastavení, které ztlumí nebo přidá jas v závislosti na množství světla v místnosti. Nefalšovaný leštěný hliníkový povrch a ultratenké kompaktní provedení skvěle doplní váš počítač, Ultrabook™, tablet nebo chytrý telefon - a váš styl.

S klávesnicí Logitech® Bluetooth® Illuminated Keyboard K810 je snadné zvládat více akcí najednou, protože stiskem jediného tlačítka lze přepínat připojení klávesnice k různým zařízením, jako například k vašemu počítači, ultrabooku, tabletu nebo smartphonu, a to bez ohledu na jejich platformu. Její klávesy jsou jasně podsvícené a intenzita podsvícení se automaticky upravuje podle světelných podmínek okolí, přičemž vestavěná čidla detekují, zda na klávesnici máte položené ruce, a podle toho podsvícení zapínají nebo vypínají. I dobíjení klávesnice je snadné, protože ji stačí připojit pomocí USB kabelu a klávesnice se bude dobíjet, i když na ní budete psát. Její design ze skutečně broušeného hliníku a minimalistické provedení budou skvěle odpovídat vašemu stylu i prostoru vašem pracovním stole.

Hlavní vlastnosti
Technologie Bluetooth společnosti Logitech umožňuje snadné přepínání: Můžete snadno stiskem jediného tlačítka přepnout, zda chcete psát na počítači nebo potřebujete začít psát na tabletu nebo smartphonu. Klávesnice podporuje zařízení s operačními systémy Windows, iOS a Android™, takže máte jistotu, že ve všech případech bude vaše produktivita stále vysoká.
Podsvícení: Vychutnejte si jasné podsvícení ve dne i v noci, protože klávesnice se podsvítí a automaticky přizpůsobí jas podsvícení podle intenzity osvětlení v místnosti. Vestavěná čidla detekují, když na klávesnici položíte ruce, a podle toho klávesnici zapnou nebo vypnou, aby se šetřily její baterie.
Stylový design: Tato štíhlá minimalistická klávesnice má tělo ze skutečně broušeného hliníku a klávesy s nízkým profilem a dokonale tak doplní design vašeho PC, tabletu nebo smartphonu. Na klávesnici jsou rovněž speciální tlačítka, která umožní snadnou navigaci v uživatelském rozhraní nových Windows 8.
Komfortní používání: Vychutnejte si bezhlučné psaní díky prohloubenému designu kláves ve spojení s pohodlím tradiční konstrukce klávesnice.
Dobíjecí baterie: Stačí připojit USB kabel a klávesnice se začne nabíjet - i když se bude používat. Na jedno nabití vydrží pracovat 10 dnů*, navíc je vybavena praktickým vypínačem a má indikátor stavu nabití, který vás upozorní, že je nutné klávesnici dobít.

Požadavky na systém
PC, notebook, tablet nebo smartphone s rozhraním Bluetooth (tablet nebo telefon s klávesnicovým profilem HID)
Windows 8, Windows RT nebo Windows 7
iPad® nebo iPhone® s iOS 4.0 nebo vyšším
Android 3.0 nebo vyšší
Připojení k Internetu (pro stažení softwaru)

Technické údaje produktu
Rozměry (D x Š x V): 290 mm x 128 mm x 14 mm
Hmotnost: 338 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810, pro Windows, Android a iOS, US
Diskuze k produktu: klavesnice-logitech-illuminated-k810-bt-us-intl není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.