vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech klávesnice Bluetooth Illuminated K810, US, černá

Kalkulačka splátek CETELEM
3037 Kč s DPH

2510 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Klávesnice
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 920-004321
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,36
Záruka: 36 měsíců
Logitech klávesnice Bluetooth Illuminated  K810, US, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podrobné informace najdete na www.logitech.com nebo na infolince +420 239 000 335.

EAN:5099206038349
Obrázek je ilustrativní!

Představujeme klávesnici Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 pro Windows®, Android® a iOS® - stylovou podsvícenou klávesnici s funkcí snadného přepínání mezi počítačem, tabletem a chytrým telefonem jedním dotykem.

Lepší psaní - ve dne i v noci
Klávesy jsou ostré, jasné a vždy snadno čitelné díky podsvícení s funkcí automatického nastavení, které ztlumí nebo přidá jas v závislosti na množství světla v místnosti.

Zjednodušené přepínání
Snadné přepínání Logitech pomocí technologie Bluetooth vám umožňuje stiskem tlačítka rychle přepínat mezi psaním na počítači a psaním na tabletu či chytrém telefonu.

Materiál jde ruku v ruce se stylem
Nefalšovaný leštěný hliníkový povrch a ultratenké kompaktní provedení skvěle doplní váš počítač, Ultrabook™, tablet nebo chytrý telefon - a váš styl.

Podsvícené klávesy vyleptané laserem
Snadno pište při špatném osvětlení - nebo dokonce i po tmě. Podsvícení zajišťuje, že klávesy jsou ostré, jasné a vždy snadno čitelné při jakémkoli osvětlení. Podsvíceny jsou pouze klávesy se znaky, takže vidíte přesně to, co potřebujete, aniž by docházelo k odvádění pozornosti.

Podsvícení s automatickým nastavením
Podsvícení se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám - čím tmavší místnost je, tím je podsvícení intenzivnější. Jas podsvícení kláves můžete také nastavit ručně pomocí kláves FN+F8/F9.

Detekce přiblížení rukou
Pohybový senzor detekuje přítomnost vašich rukou, jakmile se přiblíží ke klávesnici, a zapne či vypne podsvícení za účelem úspory energie, když právě nepíšete.

Logitech Easy-Switch™
Stiskem jednoho tlačítka během sekundy přepnete mezi vašimi zařízeními Bluetooth. Snadné přepínání Logitech pomocí technologie Bluetooth vám umožňuje rychle přepínat mezi psaním e-mailu na počítači se systémem Windows®, pořizováním poznámek na zařízení Apple® iPad®, a odpovídáním na textovou zprávu na chytrém telefonu Android™.

Spolehlivé připojení Bluetooth
Snadno spárujte klávesnici s počítačem, tabletem a chytrým telefonem pomocí technologie Bluetooth. Rychlé a spolehlivé připojení vám umožňuje se přesouvat a psát na klávesnici kdekoli ve vzdálenosti do 9 metrů od vašich zařízení Bluetooth.

Jednoduše stylová
Kryt klávesnice je vyroben z nefalšovaného leštěného hliníku s vysokou úrovní zpracování, díky čemuž skvěle doplňuje vzhled dnešních nejmodernějších počítačů, Ultrabooků™, tabletů a chytrých telefonů.

Elegantní a ultratenká
Díky elegantnímu tvaru a nízkoprofilovým klávesám představuje tato tenká klávesnice elegantní doplněk vašeho pracovního prostoru.

Kompaktní a bezdrátová
Minimalistické provedení bez kabelů zabírá mnohem méně místa na stole než klávesnice plné velikosti. Rovněž vám umožňuje brát si klávesnici všude tam, kam si berete váš Ultrabook, tablet nebo chytrý telefon.

Vyvinuta pro systém Windows 8, kompatibilní s Android a iOS®
Tato klávesnice je vybavena speciálními klávesami, pomocí kterých budete moci snadno procházet novým uživatelským rozhraním ve stylu systému Windows 8. Klávesa Start systému Windows 8 vám umožňuje se snadno přepnout zpět na obrazovku Start. Klávesa FN pro přepínání aplikací vám umožňuje snadno přepínat mezi otevřenými aplikacemi. Přestože byla tato klávesnice speciálně vyvinuta pro systém Windows 8, rovněž skvěle funguje v operačních systémech Windows7, iOS a Android.

Systémové požadavky:
Počítač s podporu funkce Bluetooth, notebook, tablet, chytrý telefon (tablet nebo chytrý telefon s profilem klávesnice HID)
Windows® 7, Windows 8 nebo Windows RT
iPhone® nebo iPad® s iOS® 4.0 nebo novějším
Android® 3.0 nebo novější

Obsah balení:
Klávesnice Bluetooth Illuminated Keyboard
Nabíjecí kabel USB
Uživatelská dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech klávesnice Bluetooth Illuminated K810, US, černá
Diskuze k produktu: klavesnice-logitech-illuminated-k810-bt-us-intl není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.