vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kloubový stojan pro jeden monitor Dell MSA14

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2787 Kč s DPH

2303 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Držáky na TV
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 482-10010
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Kloubový stojan pro jeden monitor Dell MSA14
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Vylepšete si pohodlí při pohledu na monitor a zvýšíte produktivitu

Kloubový stojan pro jeden monitor Dell slouží k nastavení monitoru libovolným způsobem. Můžete se dívat ergonomičtěji a pohodlněji. Při potřebě týmové spolupráce může toto nastavení vylepšit sdílení údajů. Hráčům a dalším rekreačním uživatelům může stojan ulevit od únavy při dlouhém využívání počítače.

Optimalizováno pro používání s monitory Dell

Ke stojanu lze snadno připojit všechny standardní monitory Dell s prvky pro rychlé uvolnění, a to bez šroubů či jiného příslušenství. Monitor stačí nacvaknout na místo pomocí prvků na zadní straně. Monitory kompatibilní se standardem VESA, které nemají prvky pro rychlé uvolnění, můžete snadno namontovat pomocí adaptéru VESA přibaleného k dodávce. Stojan pro jeden monitor Dell je určen pro monitory do hmotnosti 20,5 libry.


Užívejte si většího prostoru na práci

Když místo klasického stojanu použijete tento kloubový, uvolníte si prostor přímo před monitorem a získáte více místa na psaní a na referenční materiály a zaujmete před monitorem správnou polohu. Tato ergonomická pomůcka zajistí pohodlnější, produktivnější a celkově lepší práci.

Součástí stojanu jsou prvky pro uschování kabelů, které zabrání nepřehlednému povalování kabelů na stole. Kabely můžete uschovat do příslušných prvků ve stojanu a za stolem a zachovat si tak volné místo na pracovišti.
Různé možnosti montáže

Kloubový stojan na monitor lze namontovat na postranní nebo zadní část stolu nebo do otvoru ve stole (standardní 2,4palcový otvor s průchodkou).
Obsah balení

Stojan pro jeden monitor Dell.

Snadné nastavení výšky, otočení, sklopení, orientace na výšku nebo na šířku a vzdálenosti
Kloubový stojan na jeden monitor s montážním rámečkem VESA za monitorem bez potřeby šroubů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kloubový stojan pro jeden monitor Dell MSA14
Diskuze k produktu: kloubovy-stojan-pro-jeden-monitor-dell-msa14 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.