vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VÝPRODEJ - KÖNIG IP dětská a kojenecká chůvička - KN-BM60

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2897 Kč s DPH

2394 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KN-BM60
Záruka: 24 měsíců
VÝPRODEJ - KÖNIG IP dětská a kojenecká chůvička - KN-BM60
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdraacute;tovaacute; dětskaacute; a kojeneckaacute; chůvička vybavenaacute; funkciacute; otaacute;čeniacute; a naacute;klonu pro kontrolu celeacute; miacute;stnosti během několika sekund. Uvedeniacute; zařiacute;zeniacute; do provozu je snadneacute; a nevyžaduje žaacute;dneacute; složiteacute; nastavovaacute;niacute;, jednaacute; se o efektivniacute; řescaron;eniacute; pro dohled nad dětmi vnbsp;průběhu jejich dospiacute;vaacute;niacute;. Umožňuje vzdaacute;lenyacute; dohled prostřednictviacute;m osobniacute;ch multimediaacute;lniacute;ch zařiacute;zeniacute; a vnbsp;přiacute;padě, že zaznamenaacute; jakyacute;koli pohyb nebo zvuk, odescaron;le upozorněniacute; pomociacute; e-mailu nebo zpraacute;vy push. Aby byla zajiscaron;těna optimaacute;lniacute; ochrana, odescaron;le vestavěnyacute; tepelnyacute; senzor upozorněniacute; vnbsp;přiacute;padě, že se vnbsp;pokoji diacute;těte změniacute; klima. Aplikace uCare Cam je zdarma dostupnaacute; vnbsp;obchodech Google Play a Apple App Store a umožňuje Vaacute;m navaacute;zat zabezpečeneacute; spojeniacute; kdykoli a kdekoli.
Vlastnosti:
bull; Systeacute;m Plug amp; Play pro snadnou instalaci bull; Tepelnyacute; senzor pro sledovaacute;niacute; klimatu vnbsp;pokoji diacute;těte bull; Detekce pohybu a zvuku bull; Daacute;lkově ovlaacute;danyacute; vodorovnyacute; a svislyacute; pohyb dětskeacute; chůvičky
Vlastnosti produktu

Typ
Audio + Video
Frekvence
2.4 GHz
Vyacute;kon
100 - 240V
Nočniacute; viděniacute;
le;10 m
Pan Range
300deg; (left 175deg;, right 175deg;)
Tilt Range
110deg; (up 90deg;, down 20deg;)
Funkce interkomu
Ano
Lullabies
Ne
Temperature sensor
Ano
Pager
Ne
Android
ge; 4.0
Verze iOS
ge; 5.0


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VÝPRODEJ - KÖNIG IP dětská a kojenecká chůvička - KN-BM60
Diskuze k produktu: koenig-ip-detska-a-kojenecka-chuvicka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.