vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VÝPRODEJ - KÖNIG IP dětská a kojenecká chůvička - KN-BM60

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2897 Kč s DPH

2394 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KN-BM60
Záruka: 24 měsíců
VÝPRODEJ - KÖNIG IP dětská a kojenecká chůvička - KN-BM60
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová dětská a kojenecká chůvička vybavená funkcí otáčení a náklonu pro kontrolu celé místnosti během několika sekund. Uvedení zařízení do provozu je snadné a nevyžaduje žádné složité nastavování, jedná se o efektivní řešení pro dohled nad dětmi v průběhu jejich dospívání. Umožňuje vzdálený dohled prostřednictvím osobních multimediálních zařízení a v případě, že zaznamená jakýkoli pohyb nebo zvuk, odešle upozornění pomocí e-mailu nebo zprávy push. Aby byla zajištěna optimální ochrana, odešle vestavěný tepelný senzor upozornění v případě, že se v pokoji dítěte změní klima. Aplikace uCare Cam je zdarma dostupná v obchodech Google Play a Apple App Store a umožňuje Vám navázat zabezpečené spojení kdykoli a kdekoli.
Vlastnosti: • Systém Plug & Play pro snadnou instalaci • Tepelný senzor pro sledování klimatu v pokoji dítěte • Detekce pohybu a zvuku • Dálkově ovládaný vodorovný a svislý pohyb dětské chůvičky
Vlastnosti produktu

Typ
Audio + Video


Frekvence
2.4 GHz


Výkon
100 - 240V
Noční vidění
≤10 m


Pan Range
300° (left 175°, right 175°)


Tilt Range
110° (up 90°, down 20°)


Funkce interkomu
Ano


Lullabies
Ne


Temperature sensor
Ano


Pager
Ne


Android ≥ 4.0


Verze iOS ≥ 5.0Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VÝPRODEJ - KÖNIG IP dětská a kojenecká chůvička - KN-BM60
Diskuze k produktu: koenig-ip-detska-a-kojenecka-chuvicka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.