vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Konami XBox One hra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
653 Kč s DPH

540 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4012927111246
Výrobce: KONAMI
Záruka: 24 měsíců
Konami XBox One hra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Devět let po událostech Ground Zeroes se Snake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza.
Čeká vás otevřený svět s dynamickým počasím, střídáním dne a noci a hlavně přelomovou stealth hratelností.
Nechybí však ani multiplayer v podobě Metal Gear Online.

V roce 1984 se v Afghánistánu objeví jednooký muž s umělou rukou. Ti, kdo jej znají mu říkají Snake - legendární žoldák, který byl kdysi vymazán z historie a ponechán v kómatu americkou soukromou zpravodajskou sítí Cipher.
Snake je doprovázen starým přítelem Ocelotem, jenž jej zachránil při útoku v nemocnici, když se z kóma konečně probouzel.

Snakův bývalý partner Kazuhira Miller je držen sovětskou armádou v Afghánistánu. Snake se proto musí na vlastní pěst pustit do záchranné mise a dokázat světu, že legendární žoldák není mrtev.
První kroky ve hře tak povedou cestou pomsty proti samotné síti Cipher a poté do bitvy, která ovlivní celý svět...

Hideo Kojima pokračuje v prozkoumávání náročných dospělých témat, která ve hrách jen tak neuvidíte, jako je psychologie válčení a zvěrstva, která vykonávají jeho účastníci.
Díky výkonu nové generace konzolí, přichází Metal Gear poprvé v sérii s otevřeným světem, takřka foto realistickou grafikou a bohatou hratelností s mnoha možnostmi řešení.


Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain je nejnovější pokračování populární série, které nabídne nový příběh, vylepšenou grafiku a otevřený svět.
Systém dynamického počasí a reálně ubíhající čas dovolí vhodně naplánovat další postup. Krádež důležitých dokumentů z opevněného tábora je za denního světla sebevražda, ale uprostřed noci jsou šance určitě vyšší.

V roli Solid Snakea se představí známý hollywoodský herec Kiefer Sutherland.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Konami XBox One hra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Diskuze k produktu: konami-xbox-one-hra-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.