vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Konektory a spojky

Filtr cen: 0-115900
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ochrana RJ45 snag proof pro konektor KRJS45/6ASLD šedá S45SP-GY-6A 100ks

Tato ochrana je určená pro konektory Solarix RJ45 kategorie 6A s označením KRJS45/6ASLD. Přehle...
337 Kč bez DPH
408 Kč s DPH
Ochrana RJ45 snag proof pro konektor KRJS45/6ASLD šedá S45SP-GY-6A 100ks Ochrana RJ45 snag proof pro konektor KRJS45/6ASLD šedá S45SP-GY-6A 100ks
Skladem v eshopu - Ochrana RJ45 snag proof pro konektor KRJS45/6ASLD šedá S45SP-GY-6A 100ks
198 Kč bez DPH
240 Kč s DPH
DATACOM Konektor Cat5e RJ45, licna, UTP 100ks DATACOM Konektor Cat5e RJ45, licna, UTP 100ks
Skladem v eshopu - DATACOM Konektor Cat5e RJ45, licna, UTP 100ks
173 Kč bez DPH
209 Kč s DPH
DATACOM Ochrana RJ45 s bublinkou MODRÁ (100ks) DATACOM Ochrana RJ45 s bublinkou MODRÁ (100ks)
Skladem v eshopu - DATACOM Ochrana RJ45 s bublinkou MODRÁ (100ks)
27 Kč bez DPH
33 Kč s DPH
DATACOM Spojka 2 x RJ12 (6p6c) Cat3 plast DATACOM Spojka 2 x RJ12 (6p6c) Cat3 plast
Skladem v eshopu - DATACOM Spojka 2 x RJ12 (6p6c) Cat3 plast

Digitus Modular Plug, for Flat Cable, 4P4C Unshielded 100 ks

Suitable for quick and simple connecting baleni 100 ks
110 Kč bez DPH
133 Kč s DPH
Digitus Modular Plug, for Flat Cable, 4P4C Unshielded 100 ks Digitus Modular Plug, for Flat Cable, 4P4C Unshielded 100 ks
Nedostupné - Digitus Modular Plug, for Flat Cable, 4P4C Unshielded 100 ks

DATACOM Keystone CAT6 STP silver dual-mini

SIGMA BASELINE 1200WL Nepřeberné množství funkcí v bezdrátové verzi Model s 12-ti funkcemi s bezdrátovým měřením. Ovládání je velmi intuitivní a používání velice snadné. Má kompaktní design, dlouhou životnost, je velmi praktický a voděodolný. Řada Baseline navržena se zvlášť dobrým poměrem ceny a kvality. Funkce jízdního kola Aktuální rychlost Průměrná rychlost Maximální rychlost Porovnání aktuální a průměrné rychlosti Denní trasa Celkové kilometry Doba jízdy Celková doba jízdy Hodiny Teplota Bezdrátový přenos ATS Výběr jazyka: DE-EN-FR-IT-ES-NL-PL Nastavení km/h / mp/h Obsah balení Počítač Baseline 1200WL Vysílač ATS rychlosti Držák počítače Magnet Materiál k instalaci
81 Kč bez DPH
98 Kč s DPH
DATACOM Keystone CAT6  STP silver dual-mini DATACOM Keystone CAT6  STP silver dual-mini
Skladem v eshopu - DATACOM Keystone CAT6  STP silver dual-mini
112 Kč bez DPH
135 Kč s DPH
DATACOM konektor UTP CAT5E 10p10c RJ48 lanko(10ks) DATACOM konektor UTP CAT5E 10p10c RJ48 lanko(10ks)
Skladem - DATACOM konektor UTP CAT5E 10p10c RJ48 lanko(10ks)

SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1...
607 Kč bez DPH
735 Kč s DPH
SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco
Skladem v eshopu - SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco

SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco PŘEHLED Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1G...
1329 Kč bez DPH
1608 Kč s DPH
SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco
Skladem v eshopu - SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco

Gembird zásuvka kat.5e UTP 2xRJ45 na omítku, bílá

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Typ konektoru: RJ45, 2 x RJ-45; Počet portů: 2; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Kategorie: 5e; Použití: na omítku/zeď; Standardní příslušenství: montážní šrouby; Doplňující informace: zaklapávací kryt; Šířka: nedostatek dat; Výška: nedostatek dat; Hloubka: nedostatek dat; Čistá hmotnost: nedostatek dat; Barva: bílá
83 Kč bez DPH
101 Kč s DPH
Gembird zásuvka kat.5e UTP  2xRJ45 na omítku, bílá Gembird zásuvka kat.5e UTP  2xRJ45 na omítku, bílá
Skladem v eshopu - Gembird zásuvka kat.5e UTP  2xRJ45 na omítku, bílá
78 Kč bez DPH
94 Kč s DPH
Držák pro 3 svorkovnice Držák pro 3 svorkovnice
Nedostupné - Držák pro 3 svorkovnice
836 Kč bez DPH
1011 Kč s DPH
Konektor RJ45 CAT6 STP stíněný pro licnu,100ks Konektor RJ45 CAT6 STP stíněný pro licnu,100ks
Skladem v eshopu - Konektor RJ45 CAT6 STP stíněný pro licnu,100ks
1 2 3 4 5 >> >|