vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VÝPRODEJ - KÖNIG Bluetooth fitness náramek - KN-ACTBL10B

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1018 Kč s DPH

841 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KN-ACTBL10B
Váha: 0,106
Záruka: 24 měsíců
VÝPRODEJ - KÖNIG Bluetooth fitness náramek - KN-ACTBL10B
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu
Bluetooth naacute;ramek pro použitiacute; během každodenniacute;ch aktivit anbsp;dociacute;leniacute; zdravějscaron;iacute;ho životniacute;ho stylu. Osobniacute; vyacute;sledky lze bezdraacute;tově uklaacute;dat, sledovat anbsp;sdiacute;let pomociacute; bezplatneacute; aplikace, kteraacute; je knbsp;dostaacute;niacute; vnbsp;obchodech Apple App Store anbsp;Google Play.
Vlastnosti
bull; Monitorovaacute;niacute; kroků, spaacute;lenyacute;ch kaloriiacute;, vzdaacute;lenosti anbsp;doby trvaacute;niacute; aktivit bull; Monitorovaacute;niacute; spaacute;nku bull; Pohodlneacute; anbsp;kompaktniacute; provedeniacute; bull; XL poutko na zaacute;pěstiacute; bull; Bezplatnaacute; aplikace pro zařiacute;zeniacute; iPhone anbsp;zařiacute;zeniacute; se systeacute;mem Androidtrade; bull; Automatickaacute; bezdraacute;tovaacute; synchronizace pro optimaacute;lniacute; pohodliacute;

Specifikace produktu
Barva
Černaacute;
Bluetooth standard
4.0
Vlastnost
Free App (Google Play amp; Apple Store)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VÝPRODEJ - KÖNIG Bluetooth fitness náramek - KN-ACTBL10B
Diskuze k produktu: konig-bluetooth-fitness-naramek-knactbl10b není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.