vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VÝPRODEJ - KÖNIG Bluetooth měřič krevního tlaku na zápěstí - KN-BLDPRESS30B

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1012 Kč s DPH

836 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KN-BLDPRESS30B
Váha: 0,186
Záruka: 24 měsíců
VÝPRODEJ - KÖNIG Bluetooth měřič krevního tlaku na zápěst...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu
Měřič krevniacute;ho tlaku pro připevněniacute; na zaacute;pěstiacute;, snbsp;jehož pomociacute; můžete miacute;t krevniacute; tlak anbsp;sveacute; zdraviacute; pod kontrolou. Měřič maacute; funkci automatickeacute;ho nafukovaacute;niacute; manžety anbsp;měřeniacute;. Pomociacute; bezplatneacute; aplikace, kteraacute; je knbsp;dostaacute;niacute; vnbsp;obchodech Apple App Store anbsp;Google Play, lze uklaacute;dat, sledovat anbsp;sdiacute;let vyacute;sledky.
Vlastnosti
bull; Měřeniacute; krevniacute;ho tlaku anbsp;srdečniacute; frekvence (SYS anbsp;DIA) bull; 60nbsp;zaacute;znamů do paměti až pro 2nbsp;uživatele včetně času anbsp;data bull; Detektor nepravidelneacute;ho srdečniacute;ho tepu (IHD) bull; Bezplatnaacute; aplikace pro zařiacute;zeniacute; iPhone anbsp;zařiacute;zeniacute; se systeacute;mem Androidtrade;

Specifikace produktu


Barva
Biacute;laacute;


Materiaacute;l
Plastic


Použitiacute;
Blood Pressure Monitoring


Typ
Zaacute;pěstiacute;


Vlastnost
Free App (Google Play amp; Apple Store)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VÝPRODEJ - KÖNIG Bluetooth měřič krevního tlaku na zápěstí - KN-BLDPRESS30B
Diskuze k produktu: konig-bluetooth-meric-krevniho-tlaku-na-zapesti-knbldpress30b není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.