vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VÝPRODEJ - KÖNIG 4K streamovací box se systémem Android™, 4K, 3D, 5G, Wi-Fi - KN-4KASB

Kalkulačka splátek CETELEM
3496 Kč s DPH

2889 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: KN-4KASB
Váha: 0,089
Záruka: 24 měsíců
VÝPRODEJ - KÖNIG 4K streamovací box se systémem Android™,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu
Připojte tento 4K streamovaciacute; box se systeacute;mem Android ke sveacute;mu televizoru a streamujte filmy, aktualizujte svůj Facebook, prohliacute;žejte si fotografie nebo naplaacute;nujte herniacute; večer snbsp;přaacute;telinbsp;ndash; to vscaron;e na obrazovce televizoru. Tento mimořaacute;dně vscaron;estrannyacute; streamovaciacute; box proměniacute; každyacute; televizor vnbsp;multifunkčniacute; chytreacute; zařiacute;zeniacute;. Pohaacute;niacute; ho systeacute;m Android a umožňuje streamovat obsah ze zdrojů znbsp;celeacute;ho světa bez nutnosti platit draheacute; předplatneacute;nbsp;ndash; umožňuje Vaacute;m sledovat scaron;irokou scaron;kaacute;lu televizniacute;ch pořadů, filmů a sportovniacute;ch přenosů. Model KN-4KASB je dodaacute;vaacute;n snbsp;předinstalovanyacute;mi aplikacemi Netflix, Facebook, YouTube a Skype a umožňuje instalaci dalscaron;iacute;ch aplikaciacute; znbsp;obchodu Google Play.
Vlastnosti
bull; Použiacute;vaacute; čtyřjaacute;drovyacute; procesor Amlogic S812, grafickou kartu snbsp;osmijaacute;drovyacute;m procesorem Mali 450 GPU, 2nbsp;GB paměti DDR, interniacute; uacute;ložiscaron;tě eMMC snbsp;kapacitou 16nbsp;GB a vyacute;konnou bezdraacute;tovou kartu Wi-Fi pro paacute;smo 2,4nbsp;GHz a 5nbsp;GHz snbsp;interniacute; 5dB anteacute;nou. bull; Kabeloveacute; připojeniacute; knbsp;internetu prostřednictviacute;m portu siacute;tě Ethernet o rychlosti 10/100nbsp;Mb/s bull; Součaacute;stiacute; dodaacute;vky je HDMItrade; kabel pro připojeniacute; monitoru nebo TV knbsp;HDMI portu na boxu bull; Tři porty USB 2.0 pro připojeniacute; externiacute;ch pevnyacute;ch disků, U disků, USB myscaron;iacute; a klaacute;vesnic nebo ostatniacute;ch USB zařiacute;zeniacute; bull; Zadniacute; strana: optickyacute; port, slot čtečky karet TF/MicroSD a napaacute;jeciacute; tlačiacute;tko pro uacute;plneacute; vypnutiacute; za uacute;čelem uacute;spory energie když box neniacute; použiacute;vaacute;n bull; Předniacute; strana: digitaacute;lniacute; displej indikujiacute;ciacute; přiacute;kazy a časoveacute; raacute;mce při použiacute;vaacute;niacute; boxu. Vedle displeje je infračervenaacute; LED dioda, kteraacute; je za provozu modraacute; a vnbsp;pohotovostniacute;m režimu červenaacute; bull; Hardware podporuje různeacute; formaacute;ty videa, včetně H.265/HEVC, Full HD 1080p, Full 3D a 4K Ultra HD bull; Tento streamovaciacute; TV box nepoužiacute;vaacute; ventilaacute;tory a jeho chlazeniacute; zajiscaron;ťuje plně hliniacute;koveacute; pouzdro bull; Hardwarovaacute; akcelerace Amlogic 4K HD podporuje video o rozliscaron;eniacute; 720p, 1080p a dokonce 4K2K bull; Podporuje software pro rychleacute; zasiacute;laacute;niacute; zpraacute;v, napřiacute;klad Skype, Facebook, Twitter, MSN a QQ bull; Vyacute;konnaacute; dvoupaacute;smovaacute; Wi-Fi anteacute;na 2,4/5,0nbsp;GHz zajiscaron;ťuje lepscaron;iacute; scaron;iacute;řku paacute;sma a silnějscaron;iacute; signaacute;l pro rychlejscaron;iacute; prochaacute;zeniacute; internetu a streamovaacute;niacute; bull; Součaacute;stiacute; dodaacute;vky je zařiacute;zeniacute; Fly Mouse pro hraniacute; her ovlaacute;danyacute;ch gyroskopem a ovlaacute;daacute;niacute; boxu se systeacute;mem Android

Specifikace produktu
Vlastnost
Micro SD
nbsp;
USB Multimedia
nbsp;
Free App (Google Play amp; Apple Store)
nbsp;
Games
Barva
Černaacute;
Vstupniacute; připojeniacute;
USB A (F)
nbsp;
RJ45 zaacute;suvka
Proud
2
Vyacute;stupniacute; připojeniacute;
1x HDMIreg;
nbsp;
Toslink Female
Software update
USB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VÝPRODEJ - KÖNIG 4K streamovací box se systémem Android™, 4K, 3D, 5G, Wi-Fi - KN-4KASB
Diskuze k produktu: konig-kn4kasb-4k-smart-tv-box-se-systemem-android-4k-3d-5g-wifi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.